
Skladem: 10Core i3-8100 (6M Cache, up to 3.60 GHz), 4 Core, 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel® UHD Graphics 630, Win 11 Pro + 22" monitor, 1680 x 1050 px, 5 ms, výškově stavitelný
| Výrobce | Dell |
| Záruka | 24 měsíc(ů) |
| Generace procesoru | 8. Generace |
| Typ procesoru | Intel Core i3 |
| Procesor | Intel® Core™ i3-8100 6M Cache, 3.60 GHz |
| Počet jader | 4 |
| Passmark CPU | 6145 |
| Operační paměť | 8 GB |
| Typ paměti | DDR4 |
| Kapacita disku | 256 GB |
| Typ disku | SSD |
| Optická mechanika | bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Úhlopříčka displeje | 22" |
| Doporučené rozlišení | 1680 x 1050 |
| Typ displeje | matný |
| Poměr stran | 16:10 |
| Doba odezvy | 8 ms |
| Grafická karta | Intel® UHD Graphics 630 |
| Video výstup | Displayport |
| Připojení | LAN |
| Vstupy, Výstupy | USB 3.0, USB-C, audio |
| Počet USB | 10 |
| Provedení | Tower |
| Kvalita zboží | kategorie "A" |
Osobní počítač DELL OptiPlex je výkonným partnerem v každé firmě nebo kanceláři. Profesionální design, odolná konstrukce, vysoká kvalita provedení, pečlivě vybrané komponenty a v neposlední řadě podpora ze strany výrobce, jsou zárukou dobré investice do počítačů DELL. Stolní počítač Optiplex 5060 v klasickém provedení Mini Tower vám poskytuje potřebný výkon a široké možnosti správy a zabezpečení. Zefektivněte svou společnost snadno a rychle s počítačem DELL OptiPlex.
Výkonný základ pro každodenní pracovní nasazení
Počítač DELL Optiplex 5060 MT je založen na výkonné platformě Intel s procesorem Intel Core i3-8100, který je doplněn rychlou operační pamětí 8 GB DDR4 a pevnými disky 256 GB SSD. Zajištěn je tak dostatek výkonu pro každodenní běžnou práci a díky integrované grafické kartě s podporou připojení více monitorů můžete vytvořit efektivní pracovní prostředí.
Komplexní zabezpečení DELL
Nejlepší řešení zabezpečení a šifrování ve své třídě udrží vaše data zabezpečená ve stolním počítači, na externím médiu i v cloudu. Spravujte zásady šifrování dat centrálně na různých zařízeních bez nutnosti vyrušovat koncové uživatele nebo přerušovat stávající procesy IT díky řešení společnosti DELL.
Monitor:
Monitor Lenovo T2254p je 22“ LCD monitor se širokoúhlým displejem s poměrem stran 16:10 a s rozlišením 1680 x 1050. Monitor také disponuje širokou škálou konektorů, díky kterým k monitoru snadno připojíte další zařízení, které vám usnadní vaši práci. Pro opravdu pohodlnou práci také jistě uvítáte ergonomii monitoru, díky které můžete monitor snadno polohovat přesně podle vašich potřeb. S celou touto výbavou je tak monitor vhodným kandidátem pro použití na různých pracovištích.

Skvělý obraz
Špičkovou kvalitu obrazu nabízí tomuto monitoru rozlišení 1680 x 1050 px, vysoký kontrastní poměr a skvělý jas. Obraz je díky těmto vlastnostem ostrý, detailní a dokonale barevný.

Snadná konektivita
Připojte ke svému monitoru řadu zařízení, které vám usnadní vaši práci. Za tímto účelem vám monitor nabídne konektory VGA, Displayport a HDMI, díky kterým budete moct pracovat flexibilně a produktivně za všech okolností.

Ergonomické provedení stojanu
Monitor je vybaven ergonomicky tvarovaným stojanem s možností náklonu, natočení, nastavení výšky nebo otočení. Všechny tyto možnosti vám umožňují přizpůsobit umístění obrazovky podle vlastních preferencí a potřeb a zaručují vám komfort při práci s monitorem a působí celkově velmi pozitivně na zdravotní stav páteře. Možnost otočit obrazovku o 90 stupňů po nebo proti směru hodinových ručiček pro použití v režimu na výšku oceníte například při práci s dlouhými dokumenty, psaní kódu nebo procházení webových stránek.
Počítač je dodáván s operačním systémem Windows 11 Professional v české verzi.