Hledáte-li rozumný kompromis v podobě LCD monitoru, který bude vhodný pro práci i domácí potřeby, je model LCD 24“ TFT Dell 2407WFPb tou ideální volbou. Ať už je to z hlediska velikosti úhlopříčky nebo samotných parametrů.

Monitor je samozřejmě základem minimálně každého stolního počítače. Z hlediska komfortu si však větší LCD monitor pořizují také majitelé notebooků, kteří se po návratu domů nemusí omezovat menší úhlopříčkou. Pakliže svůj budoucí monitor chcete využívat jak pro pracovní účely, kde očekáváte patřičnou velikost tohoto prvku, tak v rámci domácích potřeb, kde bude naopak vítězit kvalita zobrazení displeje, je zajímavým kompromisem LCD 24“ TFT Dell 2407WFPb.

Odolná a flexibilní konstrukce

LCD 24 TFT  Dell 2407WFPb

Jde o produkt značky Dell, jež se pyšní pevným zpracováním a bytelnou stabilitou, která je u většího monitoru naprostou nezbytností. Po technické stránce lze od tohoto velikána čekat maximální flexibilitu. Výškově stavitelný a 24“ palců veliký monitor Vám umožní boční otočení v rámci úhlu 45°, v případě naklánění nahoru a dolů, je to 20° a 5° stupňů. Praktickou záležitostí je bezpochyby také možnost otočení LCD monitoru do pozice portrét, čili na stojato, díky čemuž získáte rozměrově naprosto odlišný pracovní prostor, který lze využít ve speciálních aplikacích nebo při tvorbě sáhodlouhých dokumentů. V dolní části pevného stojanu samozřejmě nechybí ani otočný kloub, který Vám umožní LCD 24“ TFT Dell 2407WFPb otáčet bez jakéhokoliv posunování po stole.

Pevné a robustní plasty obepínají samotný LCD 24“ displej ze všech stran. Přednímu černému panelu vhodným způsobem koresponduje zadní šedý plast. Zkrátka ideální barevná kombinace.

Možnosti připojení a kvalita zobrazení

LCD 24 TFT  Dell 2407WFPb

Součástí LCD 24“ TFT Dell 2407WFPb je samozřejmě i řada konektorů, které zajišťují bezproblémové a plnohodnotné připojení k jakémukoliv počítači nebo zařízení. Minimálně z designového a praktického hlediska je většina prvků umístěna především v zadní části monitoru. Kromě napájecího konektoru zde naleznete prvky jako DVI-D, VGA, RCA nebo S-video. Z hlediska snazšího přístupu je čtveřice USB portů, stejně jako čtečka paměťových karet situována do boční části monitoru. Řešení, které sklízí úspěch nejen u LCD 24“ TFT Dell 2407WFPb, ale řady dalších modelů.

Ještě je tu však jeden celek ovládacích prvků, které jsou umístěny v přední části rámu displeje. Jde o tlačítka, která Vám umožní snadné procházení MENU monitoru a nastavování jednotlivých hodnot – od jasu, kontrastu, přes různé pracovní a herní režimy. Co se týče zobrazovacích předpokladů a samotných technických parametrů, není na tom zmíněný LCD monitor značky Dell vůbec špatně. Kontrast disponuje hodnotou 1000:1, jas 450 cd/m2 a to vše Vám bude předloženo v rozlišení 1920x1200 bodů. Vůči rozměrovým dispozicím naprosto ideální kombinace, která se prezentuje formátem obrazovky 16:10. Zmíněnou kvalitu displeje oceníte především při multimediálních záležitostech, kde dochází k zobrazování více barev, tmavých video scén a podobných prvků. Právě zde lze odhalit věrohodnost, dostatečnou sytost a živost barevného sladění.

Monitor LCD 24“ TFT Dell 2407WFPb tak svými zajímavými parametry uspokojí nejen nadšené a vášnivé hráče počítačových her, milovníky filmů, ale také workoholiky, kteří potřebují pro své účely dostatečnou pracovní plochu. Jednoznačně univerzální řešení.