Profil společnosti


V případě, že jste zavítali na tuto stránku, jistě o nás chcete něco vědět. V oblasti internetu dnes může téměř kodokoliv začít podnikat během několika minut. Stabilní zázemí pro zákazníky, filosofie a strategie podnikání, dobrá pověst, základna spokojených zákazníků, potřebné zkušenosti a orientace na trhu, to vše se utváří celé roky. Jsme společnost, která repasovaným počítačům rozumí, má dlouholeté zkušenosti a dynamicky se rozvíjí, podle potřeb trhu.

Více než 20 let na trhu

Historie naší činnosti sahá k roku 1998, kdy prodej fungoval ještě pod hlavičkou fyzické osoby, od 4. ledna 2005 za ním stojí společnost NetStores s.r.o..

Veškerá nabídka repasované i nové techniky je na webu Levná PC.cz.

Nabízíme desítky tisíc výrobků, dobré ceny, pravidelné informace o novinkách a profesionální přístup našeho personálu, který rád poradí i zdarma a pomůže vybrat to nejlepší z nabídky bez ohledu na velikost profitu z objednávky. Hlavním cílem je spokojený zákazník. Tento náš přístup potvrzuje získané ocenění v nezávislé anketě "SHOP ROKU" a trvale pozitivní recenze na portálu Heureka.cz

   
Prestižní ocenění SHOP ROKU Nezávislé hodnocení zákazníků - nákupní recenze


Sedm důvodů, proč nakupovat u nás:

  1. Nejširší nabídka repasované výpočetní techniky v ČR.
  2. Přijatelné ceny a kvalitní výběr zboží.
  3. Dobře dostupná infolinka.
  4. Sliby plníme. Léta zkušenností nás naučila, co je reálné a co není, tak neslibujeme nemožné, protože máme radši spokojeného zákazníka, který se vrací.
  5. Každá situace má své řešení. Chyby dělá každý, u nás máte ale jistotu férového jednání a pomoci vyřešit každou situaci.
  6. Nákup se zárukou (obvykle rok, někdy dva), je možné ji prodlužovat za poplatek. Je jedno jestli jste spotřebitel nebo firma, u nás je na použitou techniku záruka shodná pro oba druhy zákazníků.
  7. Nákupem použité techniky podporujete ekologii - připojte se k nám a pomožte přírodě.


Chcete vědět více? Vyberte si některý z kanálů, který Vám vyhovuje:

Newsletter e-mailem

Sociální sítě

akce, novinky, výprodeje na facebooku akce, novinky, výprodeje na instagramu