Dodávky počítačů pro školy, školící střediska, zdravotnická zařízení, státní správu a firmy

 

Repasovaná technika jsou kvalitní počítače renomovaných značek, které pocházejí z větších korporací, bankovních institucích apod. Repasované počítače jsou před dalším prodejem profesionálně prověřeny. Počítač je očistěn, jak fyzicky na úrovni hardwaru, tak i softwarově. Kvalitu takové techniky garantuje také poskytovaná záruka, nejčastěji 12 měsíců. U produktů je často možnost záruku za poplatek prodloužit na 24 měsíců.

Výhodou repasovaného počítače je především jeho cena, díky níž získáváte velmi kvalitní a výkonný počítač, jehož alternativa při nákupu nové techniky je mnohonásobně dražší. Vaše organizace tak může ušetřit cenné prostředky z rozpočtu a investovat je účinněji. Níže si uvedeme pár důvodů pro které se školy, školící střediska, zdravotnická zařízení, státní správa a firmy, často rozhodují pro nákup repasované techniky.

Důvody k nákupu repasované techniky:

 1. Cena - je vždy na prvním místě - ceny repasované techniky se pohybují na úrovni přibližně 40 % ceny nového zboží.
 2. Výkon a kvalita provedení - nový srovnatelný počítač vychází nejen dráž, ale levnější varianty nového zboží, pak často přinášejí kompromis ve výkonu a kvalitě provedení. Naše stanice jsou z business třídy zavedených světových značek a vyznačují se jakostí provedení i hodnotnými materiály.
 3. Legalní licence operačního systému Windows v ceně produktu - pro neziskové organizace jako školy, nemocnice a podobně, je operační systém v rámci systému MAR, za symbolický poplatek nebo zcela zdarma.
 4. Záruka - na počítače je buď standardně dodávaná, nebo je možné domluvit, záruční dobu v délce min. 24 měsíců. Tedy stejná jako u nového zboží.

Nejoblíbenější stanice pro práci v kanceláři:

Dell Optiplex 9020, 7010, 3020
HP Elite 8300, 8200, 8100Nejoblíbenější stanice pro práci v 3D aplikacích:

Dell Precission T5600, T3600, T1700
HP Workstation Z420, Z620


Proč si zvolit jako partnera zrovna Levná PC?

 • Více než deset let praxe a zkušeností.
 • Široký výběr PC stanic a notebooků.
 • Počítače skladem s dodáním do 2-5 pracovních dnů.
 • Legální OS Windows v rámci systému MAR (cenově zvýhodněnou pro školy a neziskové organizace)
 • Rychlý záruční i pozáruční servis pro počítače zakoupené u nás, průměrná doba vyřízení reklamace je 3-5 pracovních dnů.
 • Umíme zajistit model na míru, upravit konfiguraci, prodloužit záruku.
 • Možnost domluvit individuální ceny od 10 a více kusů.
 • Fér přístup, neslibujeme nemožné, stojíme si za tím co nabízíme - nezávislé hodnocení zákazníků na Heureka.cz a získaná nominace ShopRoku 2015 o tom svědčí.

ShopRokuHeureka

Zaujala vás možnost nákupu repasované techniky?

Za zeptání se, nic nedáte.

Pro nezávaznou poptávku kontaktujte naše obchodní oddělení:

e-mail: prodej@netstores.cz
telefon: +420 315 810 830