Odložená platba umožňuje našim zákazníkům odložit úhradu nákupu až o několik týdnů, či měsíců. Po rychlém ověření zákazníka obdržíme potvrzení o zaplacení a zboží okamžitě expedujeme. Tato služba může být náhradou platby na fakturu se splatností, nebo pomáhá nakoupit zákazníkům, kteří zrovna čekají na výplatu.

Jak to celé funguje?

V platební bráně si vyberete vhodnou volbu. K dispozici jsou tři podobné služby: Twisto, Skip Pay a PlatímPak. Platba v eshopu probíhá stejně jako každá jiná. Po výběru preferované platební metody jste přesměrování do zabezpečeného portálu, kde zadáte údaje a bude ověřena vaše bonita. Po tomto ověření, které zabere obvykle jen několik minut, budete po ověření přesměrování zpět. Po úspěšném ověření obdržíme platbu. Informace k úhradě pak obdržíte již od vybrané společnosti, s kterou případně řešíte i další služby, například další odklad, nebo převod na měsíční splácení.

Pojďme se podívat, jak každá služba funguje a jaké přináší výhody

Twisto

Poskytovatelem služby je společnost Twisto payments a.s.. Zákazník který má účet Twisto má možnost uhradit platbu do 45 dnů po doručení. Maximální částka platby Twisto pro nové zákazníky je 15 000 Kč (stavající mohou mít časem vyšší limit). Pro nákupy neregistrovaných zákazníků je to 10 000 Kč a 30 dní na zaplacení. Ke službě je možné také sjednat platební kartu a získat tak další výhody. Pokud nestíháte splatit ve sjednané lhůtě, lze uhradit 10% a odložit o další měsíc. Twisto je komplexní a neustále se vyvíjející služba, která má velkou základnu zákazníků, pro aktuální informace doporučujeme navštívit webové stránky Twista.

Skip Pay

Poskytovatelem služby je společnost Skip Pay s.r.o.. Zákazník má možnost uhradit platbu do 30 dnů po doručení. Maximální částka platby je 10 000 Kč (balíček MINI). Pro účty MAXI až 50 000 Kč a až 50 dní na zaplacení. Ke službě je možné také sjednat platební kartu a získat tak další výhody. Pokud nestíháte splatit ve sjednané lhůtě, lze úhradu odložit za poplatek o další měsíc.

PlatímPak

Poskytovatelem služby je společnost Raiffeisenbank. Zákazník má možnost uhradit platbu bezúročně během 30 dnů nebo zvolit úhradu na splátky. Maximální částka PlatímPak je 25 000 Kč. V případě, že jste klientem Raiffeisenbank můžete PlatímPak využívat opakovaně a bez omezení. Pokud nejste klientem, můžete odloženou platbu využít maximálně desetkrát během kalendářního roku a v celkové částce max. 50 000 Kč. V jednu chvíli můžete mít vždy jen jednu neuhrazenou odloženou platbu. V případě, že nestihnete splatit závazek do 30ti dnů, můžete zažádat o převod na pravidelné měsíční splátky.

Za zkoušku nic nedáte

Co se stane, když poskytovatel zamítne mou žádost o odloženou platbu? Pokud by se nepodařilo z jakéhokoliv důvodu platbu ověřit a neprošla vaše žádost. Nevadí to, může se to stát. Každý zákazník je vyhodnocován individuálně. Zboží u nás budete mít rezervované i tak a bude možné se domluvit na jiném způsobu platby. Pokud o zboží zájem mít nebudete, stačí říct a objednávku stornujeme.

V případě dalších otázek, můžete kontaktovat naši infolinku (emailem/telefonem), rádi vám pomůžeme.