Docking station představují důležitý doplněk výpočetní techniky. V tomto případě notebooků. Pro modely značky Hewlett-Packard je ideální volbou dokovací stanice HP UltraSlim Docking Station, kterou vám podrobněji představíme.

Použité dokovací stanice HP aktuálně v prodeji.

Dokovací stanice asi není třeba zdlouhavě představovat. Jedná se o praktické doplňky notebooků, které rozšiřují jejich konektorovou výbavu. A to prostřednictvím jednoduchého zacvaknutí notebooku do docking station. Ve své podstatě jsou schopny udělat z mobilní výpočetní techniky stolní počítač s náležitou výbavou. V tomto směru nezahálí ani dokovací stanice HP UltraSlim Docking Station.

Design na prvním místě

HP UltraSlim Docking Station

Při pohledu na provedení dokovací stanice od společnosti HP je jasné, že kompaktnost zde dostala zelenou. I když budete mít dokovací stanici umístěnou stále na jednom místě, respektive na pracovním stole, model HP UltraSlim Docking Station nenabývá příliš velkých rozměrů. Do jisté míry je jasným představitelem svého názvu. Tedy ultra tenký design. Velikost je 368x107x44 mm.

Ve prospěch dokovací stanice hovoří i precizní zpracování celého těla, které je vlastní produktům společnosti Hewlett-Packard. Dok fungující na jedno kliknutí, potažmo zasunutí je vyhrazen pro ultratenké modely notebooků HP.

Praktické konektorové rozšíření

HP UltraSlim Docking Station

Dokovací stanice HP UltraSlim Docking Station obsahuje vše potřebné. To znamená, že disponuje zámkem, napájecím konektorem, zapínacím tlačítkem a samozřejmě i prvkem pro vysunutí notebooku. Nechybí ani nezbytná informační LED dioda. To podstatné, co asi každého z vás bude zajímat je konektorová výbava.

Ta je pochopitelně z praktických důvodů přesunuta kompletně vzadu. Jednotlivé konektory jsou nedílnou součástí tenkého těla docking station. To znamená, jeden port vedle druhého. K dispozici budete mít VGA, LAN, dvakrát DisplayPort a čtyři rychlejší porty USB 3.0. Nechybí ani audio výbava, kterou tvoří konektor pro sluchátka a mikrofon. Dokovací stanice HP UltraSlim Docking Station tak výrazným způsobem rozšíří konektorové možnosti vašeho notebooku.

Plnohodnotná kompatibilita s notebooky HP

Dokovací stanice je samozřejmě kompatibilní s celou řadou notebooků Hewlett-Packard. Primárně jsou to vybrané modely HP EliteBook, HP ProBook a HP Zbook. Dokovací stanice tohoto typu splní svoji roli nejenom v pracovním, ale také v domácím prostředí.

Použité dokovací stanice HP aktuálně v prodeji.