AKCE - k vybraným počítačům nyní obdržíte USB Flash disk s kapacitou 16GB jako bonus ZDARMA. Tato nabídka je platná do vyčerpání zásob, tak neváhejte. Navíc je spojena s velmi atraktivními kousky většinou od značky DELL a v žádaném provedení TOWER.


Flash disk ADATA UV130 16GB má tělo ze slitiny zinku je daleko odolnější a robustnější než plastové provedení. Obstojí i jako stylový doplněk na vašich klíčích. Designový otvor, který tvoří poutko, byl inspirován spoilerem závodního auta. Toto provedení je nejen vkusné, ale také praktické, již si nemusíte dělat starosti o krytku konektoru, neboť žádnou nemá a konektor je součástí kovového těla. Prostě ji jen vytáhněte z kapsy a použijte kdykoliv se bude hodit. Velikost 16GB je také dost slušná na to, aby se vám na ní vešlo dostatek dat, které potřebujete přenést. Tento Flash disk tak aspiruje na to, aby se stal vaším oblíbeným pomocníkem pro každý den.

USB Adata

Co udělat proto, abyste ji získali?

Stačí objednat jeden z počítačů, ke kterému je tato flash paměť přikládána jako dárek - seznam naleznete na tomto odkazu - a pospěšte si, tato akce je totiž omezena počtem kusů a je platná do jejich vyčerpání!

Adata USB flash jako dárek