Notebooky řady Latitude patří mezi kvalitní pracovní nástroje, jejichž primární oblastí je business třída. Od toho se také odvíjí spousta vlastností Dell Latitude E4300, ať už jde o zpracování či hardwarovou výbavu.

Přehled modelů Dell Latitude E4300 aktuálně v prodeji.

Dell latitude E4300

Dell Latitude E4300 je moderně vyhlížejícím notebookem, který je konstruován ve velikosti 13,3“ palce. Notebook, který svým vzhledem sází především na jednoduchost a praktické využití. To se také odráží ve vnějším zpracování a použití pevného materiálu, který tvoří skořápku celého zařízení.

Latitude E4300 je vybaven magnetickým zavíráním horní části displeje, kterou lze otevřít velice snadno, za pomoci předního výstupku. Kovové panty prozrazují, že je počítáno s častým otevíráním a zavíráním notebooku, což je v business třídě pochopitelný faktor.

Konektorová výbava Dell Latitude E4300

Zaměříte-li se na některé strany notebooku trochu pozorněji, zpozorujete dostatečnou výbavu, která vám bude nápomocna. V přední části je to čtečka paměťových karet SD/MMC. Levá strana Dell Latitude E4300 je ověnčena čtečkou karet Smart Card, konektorem eSata/USB a VGA portem. Opakem toho je pravá část notebooku, která je podstatně bohatší. Zde objevíte FireWire, audio, ExpressCard 34 a jediný port USB, včetně optické mechaniky. Na zadní straně je to LAN a napájení. Výbava, která by měla být pro každodenní práci a časté přenášení Dell Latitude E4300 naprosto dostačující.

Pustíte-li se do otevírání notebooku, zaznamenáte bytelné a pevné šasi, které vám umožňuje vyklopení displeje pod úhlem 150°. Díky tvrdé schránce Dellu máte pocit pevnosti a odolnosti.

Vnitřní použití plastových materiálů

Dell latitude E4300 klávesnice

Vnitřní část notebooku je vykonstruována pod taktovou plastových materiálů, které jsou však na omak velice pevné a příjemné. Vše působí naprosto sladěným dojmem. Uprostřed klávesnice se vyjímá TrackPoint a nechybí ani potřebný TouchPad. Vzhledem k velikosti notebooku 13,3“ palce je pochopitelné, že mobilní notebook nemá numerickou klávesnici.

Matný WXGA displej je dobře čitelný a předkládá dostatečné rozlišení 1280x800 pixel. Jakékoliv grafické práce jsou podpořeny integrovanou grafickou kartou GMA 4500MHD.

Mobilita na prvním místě

Dell Latitude E4300 je především mobilním zařízením, které můžete díky přijatelným rozměrům nosit neustále při sobě. Tento fakt je podpořen vynikající hmotností cca 1,5Kg, která je více, než dobrá, pakliže se zamyslíte nad precizním zpracováním vnějšího povrchového obalu notebooku.

Ona zmiňovaná mobilita je doprovázena portem LAN, technologií Bluetooth a WiFi. O dlouhodobý běh Dell Latitude E4300 se stará tří nebo šesti článková baterie.

Za velice slibných finančních podmínek tak získáte elegantní tenký notebook, který má příjemnou klávesnici, osobitý vzhled, vynikající výkon a možnost dalšího rozšíření, které je vlastní právě modelové řadě Latitude. Určitým omezením mohou být snad pouze dvě USB, která však pro běžnou práci bohatě dostačují. Malý pracovní zázrak s LED podsvícením a vysokou svítivostí, která nachází upotřebení i ve venkovním prostředí.

Přehled modelů Dell Latitude E4300 aktuálně v prodeji.