Poznejte kouzlo pracovního nástroje v podání Dell Latitude E6400, který Vám předkládá dostatečnou výdrž, efektivní mobilitu a především spolehlivost. Vydejte se zlatou střední cestou, kterou představuje 14,1“ palců veliký Dell E6400.

Přehled modelů Dell Latitude E6400 aktuálně v prodeji.

Dell Latitude E6400 otevřený

Toužíte po malém, reprezentativním a výkonově dostatečném notebooku, který by plnil funkci každodenního pracovního nástroje? Rádi byste vynaložili minimum finančních prostředků a získali tak propracovanou repasovanou techniku, která splňuje výše zmíněné? Potom vsaďte na notebook Dell Latitude E6400, který je představitelem rozměrově přijatelné varianty, kterou prezentuje 14,1“ palců široký displej. Právě tento údaj do určité míry rozhoduje také o zbytku rozměrových a hmotnostních parametrů. S váhou kolem 1,9 kg však docílíte onoho požadovaného mobilního nástroje.

S častým cestováním a přenášením by měla určitě korespondovat také pevnost jednotlivých částí Dell E6400. A je třeba podotknout, že tomu tak v tomto případě opravdu je. Precizní vnější plast s příměsí slitiny působí velice bytelný dojmem, který je podtržen také minimálními průhyby samotného těla notebooku. Ergonomické rozdělení jednotlivých portů odpovídá éře, ve které tento model sklízel největší slávu. V zadní části je to LAN a napájení, po obou bocích se dočkáte přiměřeného počtu USB portů, audia, VGA, modemu a samozřejmě Bluetooth a Wifi. Nechybí však ani čtečka paměťových karet.

Dell Latitude E6400 překvapí svým výkonem

Dell Latitude E6400

Vzhledem k tomu, že útroby notebooku Dell Latitude E6400 jsou osazeny platformou Centrino 2, lze očekávat, že nejběžnější výbavou zmíněného modelu bude především procesor Intel Core 2 Duo různých frekvencí. Nejčastěji jde o procesory T8400 až T9600, který disponuje frekvencí až 2,80 GHz. Operační paměť zajišťují moduly DDR 2, jejichž maximální kapacita je 8GB. Vzhledem k tomu, že disk je částí poměrně často nahrazovanou, setkáte s různými kapacitami.

Všechen tento výkon Vám bude přenesen v podobě grafického prostředí, které se rozprostírá na již zmiňovaném 14,1“ palců velikém displeji. Trh okupují hned dvě varianty rozlišení - jednou z nich je 1280x800 bodů, druhou 1440x900 bodů. To všechno je nejčastěji podpořeno integrovanou grafickou kartou Intel GMA 4500.

Komfort práce zaručen

Dell Latitude E6400 klávesnice

Dostatečné technické a výkonností předpoklady zaručují poměrně svižný a plynulý provoz. Jak je na tom však samotné ovládání notebooku Dell Latitude E6400? Vzhledem k již probíranému šasi poměrně dobře. Do pevného těla je totiž umístěna typická klávesnice Dell, která se pyšní příjemným zdvihem a efektivním rozložením jednotlivých kláves. Vnitřní ploše dominuje optimálně veliký TouchPad a nad ním i TrackPoint, který je určen pro příznivce této specifické technologie. Tři nastavitelná tlačítka v horní části klávesnice pouze dolaďují už tak vhodně zvolený koncept rozvržení kláves.

Bude Dell Latitude E6400 optimální volbou pro práci?

Jak sami můžete tušit, patří Dell Latitude E6400 mezi zlatou střední třídu výkonově dostatečných a parametrově optimálních notebooků. Vzhledem k tomu, že je vnitřní prostor kolem klávesnice vybaven i dvojicí reproduktorů, užijete si také i dostatečnou dávku multimédií. K nimž Vám může dopomoci také zakomponovaná DVD mechanika.

Na závěr se snad sluší podotknout ještě prvky, kterými Dell E6400 oplývá. Je to několik bezpečnostních platforem, které slouží k lepšímu zabezpečení Vašich dat. Zkrátka ideální varianta pro každodenní pracovní činnost, která Vás může čekat na Vašich dlouhých cestách.

Přehled modelů Dell Latitude E6400 aktuálně v prodeji.