Profesionální modelová řada notebooků Dell Latitude E vám má opravdu mnohé, co nabídnout. Ideálním nástrojem pro náročné pracovní činnosti se může stát model Dell Latitude E6410.

Dell Latitude E6410

Přehled repasovaných notebooků Dell Latitude E6410 aktuálně v prodeji.

Potřebujete nejenom kvalitní mobilní nástroj pro své dennodenní povinnosti, jež vyžadují mnohdy výrazného výkonu, kladete však důraz i na vnější vzhled notebooku, který by měl být řádně reprezentativní? Pak bude volba velice jednoznačná a do vašeho úzkého výběru se může dostat i produkt s označením Dell Latitude E6410.

Jde o kovový notebook, jehož horní část představuje elegantní stříbrná šeď, která velice zajímavě koresponduje se spodní stranou, jež je vykonstruována v černé barvě. Již první pohled na toto zařízení ve vás bude evokovat pocit luxusu a dokonalého zpracování. A je třeba podotknout, že tomu tak opravdu je.

Každého tak mile potěší především bytelnost, pevnost a minimální výskyt jakýchkoliv skřípavých zvuků nebo promačkávání plastů. Nemusíte se obávat typických nešvarů, jako je tvorba vln či duchů na displeji pokaždé, když ho otevíráte.

Dostatek konektorů pro připojení čehokoliv

Uchopíte-li notebook Dell Latitude E6410 do ruky, zjistíte, že zajímavá je také jeho přijatelná hmotnost, která se váže se zmiňovanou hmatovou odolností. Z pohledu vnějších vstupů se vám otevírají poměrně široké možnosti upotřebení.

Přední panel je ověnčen SDHC slotem, zadní části dominuje LAN, DisplayPort a napájení. Levá strana může nabídnout praktický slot se zámkem Kensington, VGA, USB, eSata a čtečku paměťových karet SmartCard. Opačná, pravá část notebooku o velikosti 14,1“ palce předkládá ExpressCard slot, FireWire, audio, dva porty USB, optickou mechaniku a manuální vypínač pro bezdrátové připojení.

Na své si však přijdou i uživatelé, kteří chtějí svůj notebook velice jednoduchým a rychlým způsobem upgradovat. Pod spodním víkem se totiž nachází vše potřebné, k čemuž je třeba se dostat. Od paměťových modulů, přes procesor, CMOS baterii, WiFi kartu, apod.

Příjemná práce bez rušivých okolních vlivů

Dell Latitude E6410 zavřený

Vzhledem k tomu, že displej nabízí matné provedení, máte záruku naprosto bezproblémové a ničím narušované práce také na denním světle a na slunci. Dell Latitude E6410 ostatně nedisponuje žádnými lesklými prvky, které mohou být někdy obtěžujícím elementem.

LED displej vám přináší vynikající a dostatečně regulovatelnou svítivost. Verze WXGA prezentuje rozlišení 1280x800 pixel a provedení WXGA+ předkládá rozlišení 1440x900 pixel, což je pro 14,1“ palce veliký notebook naprosto dostačující.

Ochuzeni samozřejmě nebudete ani o maximální pracovní pohodlí v rámci vnitřního uspořádání a vybavení notebooku. Černé plastové prostředí, včetně klávesnice, je velice příjemné a pohodlné na omak. Ideální rozvržení kláves a jejich tvar jsou tak určitou třešničkou na dortu.

Poměrně výrazným a typickým prvkem v rámci této modelové řady jsou určitě dva stereo reproduktory, veliký TouchPad a malý TrackPoint, který kolem sebe nemá tolik místa, přesto nabízí velice snadné ovládání. Nechybí ani čtečka otisků prstů, která se stává praktickým bezpečnostním doplňkem Dell Latitude E6410.

Výkonná výbava Dell Latitude E6410

Nejčastěji se u prvotřídních notebooků této řady setkáte především s procesorovou výbavou Intel Core i5 nebo Intel Core i7 pracujících na příslušné frekvenci, kdy poslední zmiňovaná varianta disponuje 4MB cache paměti.

Dell Latitude E6410 se pyšní již DDR3 paměťovými moduly, které fungují na frekvenci 1333MHz. Vybírat lze buď z provedení, jehož součástí je grafická karta Intel GMA nebo NVIDIA NVS 3100M s pamětí 512MB, která již předkládá velice slušný grafický výkon a lze ji upotřebit v rámci multimediálně zaměřených činností.

Disková kapacita může nabývat až 500GB v provedené SATA a při otáčkách až 7.200 ot. / m.

Při jakýchkoliv procesech vám může být nápomocen LAN, Bluetooth nebo WiFi, díky čemuž je zaručena vysoká mobilita zařízení.

Dell Latitude E6410 pro náročné uživatele

Jak sami můžete tušit, vaše náročné požadavky na malý a zároveň výkonný notebook tak mohou být uspokojeny v plné míře, ať už jde o technické zpracování, tak samotnou výdrž Dell Latitude E6410. Použít totiž můžete čtyř, šesti nebo devíti článkovou baterii. Chybět vám ostatně nebude ani integrovaná kamera nebo mikrofon.

Dell Latitude E6410 se stane vaším pomocníkem kdykoliv a kdekoliv.

Přehled repasovaných notebooků Dell Latitude E6410 aktuálně v prodeji.