Vyžadujete-li od svého notebooku především dostatečný kancelářský výkon, dokonalé zobrazovací úhly a přiměřenou hmotnost, je Dell Latitude E6500 ideálním produktem pro Váš výběr. Poznejte sílu tohoto mobilního stroje…

Přehled repasovaných notebooků Dell Latitude E6500 aktuálně v prodeji.

Po úspěšném uvedení notebooku Dell Latitude E6400 na trh, bylo pouze otázkou času, kdy své světlo světla spatří také model E6500. Řešení, které pokrývá především požadavky zákazníků, jež prahnou po větším displeji a stejně dokonalých parametrech, kterými se honosil předchozí typ. Je nutno podotknout, že tyto požadavky byly splněny.

Kvalita zpracování v podobě pevného šasi

Dell Latitude E6500 otevřený

Již na první pohled, respektive omak, se můžete těšit z velice precizního zpracování, které je podtrženo především přísadami slitin, které dělají z vnějšího pouzdra Dell Latitude E6500 doslova nedobytnou pevnost. Ocelová konstrukce působí proto velice bytelně, díky čemuž nemusíte mít obavy o jakékoliv skřípavé zvuky, které se projevují u levného a nekvalitního šasi.

Vzhledem k tomu, že došlo k nárůstu jednoho palce v rámci úhlopříčky displeje, oproti předchozímu modelu, lze očekávat také malé zvýšení hmotnosti Dell E6500. Váha se zastavila na hodnotě 2,3 kg. Z pohledu komunikace a možnosti připojení libovolných zařízení nebudete v žádném případě ochuzeni. Nechybí totiž čtyři porty USB 2.0, VGA, LAN, modem, eSATA, IEEE-1394, audio, mikrofon nebo port pro připojení dokovací stanice. Velice efektivní řešení, které bývá často nedílnou součástí jakékoliv pracovní kanceláře.

Displej a klávesnice Dell Latitude E6500

Dell Latitude E6500

Pakliže se dostaneme trochu hlouběji do útrob tohoto elektronického celku, spatříme zvětšený monitor, který čítá 15,4“ palců. K dispozici jsou tři varianty rozlišení, od 1280x800 bodů, přes 1449x900 bodů, až po 1929x1200 bodů. V případě druhé možnosti lze počítat i s úspornějším podsvícením displeje, které představuje LED technologie. Z pohledu pozorovacích úhlů a viditelnosti na slunci lze hovořit o nadprůměrných hodnotách, které jsou doprovázeny dobrým jasem a kontrastem.

Nedílnou součástí Dell Latitude E6500 je samozřejmě příjemně navržená klávesnice, jejíž částí je nepostradatelný TouchPad a poměrně rozšířený TrackPoint, jak tomu je u většiny business modelů. V některých variantách provedení šlo zmíněný model zakoupit dokonce s podsvícenou klávesnicí, která ulehčovala především práci v noci.

Jaké srdce tepe v tomto pracovním stroji?

Dell Latitude E6500

Hlavním hnacím motorem Dell Latitude E6500 jsou obdobné procesory, jako v jeho předchůdci, které nesou označení T8400 až T9600. Procesory Intel Core 2 Duo zajišťují optimální výkon, který je podržen operační pamětí DDR2. Nejčastější grafickou výbavou je integrovaná karta Intel GMA 4500 nebo její dedikovaná varianta NVIDIA Quadro 160M. Parametry, které jsou jistě hodny označení pracovního nástroje.

Obávat se nemusíte ani absence jakékoliv bezdrátové technologie. Notebook je plně vybaven prostřednictvím Wifi nebo Bluetooth. Co více si ještě přát na svých dlouhých pracovních cestách? Možná snad jen doplňky v podobě snímače otisku prstů, jimiž některé verze disponují nebo speciální technologie pro ochranu disku, respektive Vašich dat, při prudkém nárazu na zem.

Shrnutí Dell Latitude E6500

Pakliže toužíte po kvalitním a velice bytelném zpracování, které je zaštítěno kovovými panty pro otevírání displeje a naprosto dostatečným výkonem pro jakékoliv kancelářské činnosti, bude Dell Latitude E6500 Vaší ideální a především ekonomickou volbou. Notebook samozřejmě můžete vyzbrojit další výbavou v podobě dokovací stanice nebo velkokapacitní baterií.

Přehled repasovaných notebooků Dell Latitude E6500 aktuálně v prodeji.