Malý, výkonný a inovovaný. Přesně takhle lze charakterizovat notebook Dell Latitude 7370, který díky své velikosti 13,3" patří do kategorie malých ultrabooků. To znamená, že tento model využijete především na cestách. Oporou se vám však stane i při náročnější práci. S tím vším si dokáže tento populární model poradit. Pojďme si jej ale představit pěkně popořadě.

Přehled modelů Dell Latitude e7370 aktuálně v prodeji.

Malé tělo padnoucí přímo do ruky

Dell Latitude 7370

Na notebooku Dell Latitude 7370 je oslňující jeho kompaktnost. Rozměry 304,8 x 210,5 x 14,32 mm jsou toho jasným důkazem. Do ruky se vám dostane stabilní a pevná konstrukce, která má velice tenké víko obrazovky. Přesto dostatečně pevné. V té nejvyšší verzi se Dell Latitude 7370 pyšní dokonce použitím uhlíkových vláken.

Zaoblené hrany, pevné závěsy displeje, příjemný a měkký povrch bez jakýchkoliv deformací a tělo zhotovené z prvotřídního materiálu, na němž neulpívá přemíra otisků. Tak přesně tohle je designová doména tohoto modelu, kterému z pohledu vzhledu nelze cokoliv vytknout. Ona působivá elegance se pojí i s velice zajímavým výkonem.

Výkonová stránka Dell Latitude 7370

Dell Latitude 7370 bude na první pohled nejenom reprezentativním ultrabookem, ale také efektivním a výkonným pracovním nástrojem. Přesvědčit se o tom můžete prostřednictvím použitého procesoru. Jde o šestou generaci procesorů Intel Core M do verze Core m7. Připočíst si k tomu lze integrovanou grafickou kartu Intel HD Graphics 515 a v neposlední řadě i operační paměti LPDDR3 pracující na frekvenci 1 600 MHz. Maximální kapacita až 16 GB se do výpočetního výkonu rozhodně promítne.

K práci budete potřebovat i dostatek úložného prostoru, což vám zajistí pevné disky SSD s maximální kapacitou až 512 GB.

Možnosti připojení Dell Latitude 7370

Dell Latitude 7370 zezadu

Vzhledem k malému cestovnímu tělu Dell Latitude 7370 musíte počítat s trochu omezenější výbavou konektorů oproti velkým notebookům. S tím si ale tento model budete pořizovat. Na jedné straně máte k dispozici zámek Kensington, port USB 3.0, port pro sluchátka a čtečku microSD.

Další strana notebooku je vyhrazena pro micro HDMI, dva porty Thunderbolt 3, čtečku karet SmartCard a v neposlední řadě slot pro SIM kartu. Nechybí ani Bluetooth a možnost bezdrátového připojení Wifi.

Práce na malém ultrabooku

Když otevřete notebook Dell Latitude 7370 čekají na vás dvě pracovní plochy. Tu první tvoří klávesnice typu chiclet. Vzhledem k tomu, že jsou použity klávesy o rozměrech 14 x 14 mm máte jistotu, že psaní všemi deseti bude velice pohodlné a rychlé. Přispívá k tomu nejenom kvalita jednotlivých kláves, ale také jejich zdvihy a zpětná vazba. Součástí 13,3" velkého modelu je TouchPad o velikosti 10 x 4,8 cm, který se pyšní kluzkým povrchem a vysokou přesností. Samotná klávesnice nabízí i možnost podsvícení, což přijde vhod především v noci.

Vaší druhou pracovní plochou v tomto případě bude obrazovka. Bezrámečkový displej je nabízen ve dvojím vyhotovení. Základem je FHD rozlišení 1920 x 1080 pixelů. WLED podsvícení, vynikající zobrazovací úhly, dostatečný jas na sluníčku a věrné barvy hovoří jasně. Vyráběly se však i varianty, které obsahovaly propracovanější verzi displeje. Tu tvoří QHD rozlišení 3200 x 800 pixelů. V tomto případě jde o dotykový displej, který je zezadu chráněn uhlíkovými vlákny. Důraz je kladen i na ochranu obrazovky, a to za pomoci skla Gorilla Glass. I tento displej přináší vynikající výsledky a je radost se na něj dívat.

Dell Latitude 7370 – co dodat?

Finální výrok nad Dell Latitude 7370 bude celkem jednoznačný. Pokud někdo potřebuje malý pracovní nástroj na cesty a hledá výkonné řešení bez kompromisů, přijde tento model vhod. Pasivní chlazení a bezrámečkový displej jen přispívají k těmto slovům. Takhle nějak to vypadá, když se výrobce výpočetní techniky rozhodne spojit elegantní a reprezentativní vzhled s odpovídajícím pracovním výkonem.

Přehled modelů Dell Latitude e7370 aktuálně v prodeji.

Dell Latitude 7370
Dell Latitude 7370