Prahnete-li po stolním domácím počítači s dostatečným výkonem pro běžnou kancelářskou nebo domácí práci, je Dell Optiplex GX620 velice zdařilým a vhodným nástrojem. Možností a variant je v případě velikosti opravdu mnoho.

Přehled repasovaných počítačů Dell Optiplex GX620 aktuálně v prodeji.

Dell Optiplex GX620

Moderní Dell Optiplex GX620 se pyšní velice typickým a zajímavým designem, který je běžný právě u stolních počítačů výše zmíněné řady. Setkat se můžete hned s několika velikostními provedeními, od nejmenšího Ultra Small Form Factoru, až po největší variantu Mini Tower. Vzhled jednotlivých typů je velice obdobný. Liší se pouze množstvím portů a volných pozic na vstupním panelu, kam je možné zakomponovat další kvantum kompatibilních prvků. Mezi nejpodstatnější a nejviditelnější rozdíly se samozřejmě řadí samotná velikost.

Konstrukční stavba Dell Optiplex GX620 je založena na pevné kostře, která je po obvodové části obehnána černým, ale velice kvalitním plastem. Čelní panel působí velice jednoduchým, praktickým a precizním designem. Boční strany počítače jsou vyrobeny z ocelových materiálů, které mají šedou barvu a nesou veliké a výrazné logo společnosti Dell. Samotná hmotnost zařízení samozřejmě roste s volbou většího modelu. Ať již zvolíte kteroukoliv velikostní variantu, vždy můžete počítač stavět jak na výšku, tak do pozice desktopu.

Proč jsou řady Optiplex natolik žádané

Dell Optiplex GX620 s monitorem

Jednou z hlavních a nepřekonatelných výhod Dell Optiplex GX620 je samozřejmě ,,beztoolové“ šasi. K otevření, ani jakýmkoliv dalším zásahům nepotřebujete jediný pracovní nástroj. Tento špičkové řešení je přímo dominantou značky Dell. Po cvaknutí jediného tlačítka se můžete dostat přímo do útrob počítače. Při výměnách jednotlivých dílů lze využít naprosto totožného způsobu. Všechny důležité a měnitelné součásti jsou upevněny prostřednictvím speciálních páček a prvků, na jejichž demontáž nepotřebujete žádné náčiní. Z výše zmíněného důvodu se stal Dell Optiplex GX620 velice vyhledávaným a oblíbeným nástrojem jakékoliv firemní kanceláře, kde je nutné opravy provádět rychle a bezproblémově.

Ať už si rozděláte jakýkoliv model tohoto počítače, vždy se kromě snadné údržby setkáte i s dostatečným počtem slotů, který Vám umožní vkládat výkonnější grafické karty, další kapacitní disky nebo jiné periférie. Tyto možnosti samozřejmě úměrně narůstají s volbou většího typu Optiplex GX620. Pokud tedy v zadní části počítače nenaleznete Vámi vyžadovaný a potřebný konektor, lze jeho absenci napravit právě vsazením potřebného doplňku.

Všechny řady Dell Optiplex GX620 můžete zakoupit s rozdílnými typy procesů, které se však pyšní dostatečnou výkonností. Jakékoliv další parametry, od operačních pamětí, až po pevní disky lze navýšit právě díky bohaté rozšiřitelnosti. Dopřejte si moderní a velice flexibilní zařízení, které nejen že uchvátí Vaše designové potřeby, ale zajistí Vám i potřebný výkon pro domácí pracovní úkony, mezi které mohou okrajově spadat i multimediální potřeby. Vzhledem k minimálním rozměrům nejmenších verzí nemusíte pro nový počítač obětovat ani drahocenný prostor na osobním pracovním stole. Využívejte osvědčené technicky Dell Optiplex GX620.