Modelová řada Precision je již sama o sobě synonymem kvality, výkonnosti a precizního zpracování. Důkazem toho je Dell Precision M4600 s velikostí 15,6“. Maximální výkon, který můžete mít vždy při ruce.

Přehled repasovaných notebooků Dell Precision M4600 aktuálně v prodeji.

Dell Precision patří k tomu lepšímu, co si můžete od Dellu zakoupit. Dalo by se říci k tomu nejvýkonnějšímu. Business vzhled je dominantou především třídy Latitude. Prvotřídní technické echnické parametry jsou ale u Precisionů.

Robustnost notebooku do určité míry naznačuje, že byste se měli připravit na řádnou výbavu, ať už je to z pohledu portů nebo vnitřních komponent. Velikost notebooku je 15,6“, čemuž odpovídají rozměry 376 x 258 x 39 mm. Větší tloušťka se samozřejmě projeví i v narůstající hmotnosti 3,45 Kg.

Nejde tedy o produkt určený ke každodennímu přenášení mezi obchodními klienty, nýbrž o výkonnou pracovní stanici na stůl.

Pevné linie a hliníkové šasi

Také Dell Precision M4600 následuje své předchůdce. Na první pohled vás zaujmou ostré hrany, vyšší tloušťka a maximální bytelnost na omak. Za těmito faktory stojí hlavně hliník, jež je aplikován do spousty částí notebooku.

Dell Precision M4600

B okamžiku když otevřete notebook a položíte ruce na klávesnici, dostane se vám příjemného komfortu. Jen se pustit do práce.

Jakou výbavu má Dell Precision M4600?

Co se týče konektivity, respektive připojení k nejrůznějším sítím, počítejte s Wifi, modemem, LAN a WWAN ready.

Dostatek prostoru na jednotlivých stranách Dell Precision M4600 vypovídá o tom, že se můžete těšit i na řadu praktických a velice důležitých konektorů. Audio, čtečka paměťových karet či ExpressCard patří mezi naprostý standard. Počítat můžete i se SmartCard, eSATA, VGA, Firewire, DisplayPortem nebo dvěma porty USB 2.0 a dvěma porty USB 3.0.

Jak vypadá výkonná mobilní stanice?

Tento notebook nespadá do modelové řady Precision pro nic za nic. Je to především jeho výkon, který z něj dělá onu zajímavou pracovní stanici. Konkrétně procesor Intel Core i7, případně v některý verzíchz Core i5, doplněný o operační paměť DDR3. I v jejím případě máte dostatek možností rozšiřitelnosti, o čemž vás přesvědčí maximální kapacita 32 GB.

Dell Precision M4600 zezadu

V rámci prvotřídního výkonu pro náročné je nutné zmínit i často osazený model grafické karty NVIDIA Quadro 1000M s 2GB.

Dokonalé splynutí technických parametrů uzavírá ještě odpovídající kapacita pevného disku v maximální hodnotě 500 GB při otáčkách 7 200 ot./min.

Displej a klávesnice

Pracovnímu prostředí je tvořeno dostatečně velikým displejem 15,6“. LED provedení s matným povrchem přináší to nejvyšší rozlišení FullHD, tedy 1920 x 1080 px s poměrem stran 16:9, včetně velice věrohodného podání barev, jež se řadí ke špičce v této třídě notebooků. Sada RGB LED si poradí za jakýchkoliv zhoršených světelných podmínek.

Dell Precision M4600 pomýšlí i na uživatelský komfort v podobě pohodlné klávesnice. Její pravá část je doplněna numerickými tlačítky. Ovládání zvuku se nachází vlevo nahoře. Střední oblast patří TrackPointu a o kousek níž je dostatečně velký TouchPad. Vaší pozornosti určitě neuniknou ani kvalitní reproduktory.

Pracovní nástroj pod kontrolou

Rozhodnete-li se pořídit si Dell Precision M4600, budete v první řadě nadšeni hlavně z mechanického zpracování a možnosti nastavení konfigurace chlazení. Pracovní notebook vám dopřeje i jedinečné prezentování barev a maximální komfort pro práci.

Všechny notebooky Dell Precision aktuálně v prodeji.