Hledáte výkon stolního počítače a mobilitu klasického notebooku? Pak objevte ideální kompromis mezi těmito požadavky a vsaďte na Dell Precision M6500. Moderní nástroj určený pro náročné uživatele, jež vyžadují 17“.

Přehled repasovaných notebooků Dell Precision aktuálně v prodeji.

Výkon ničím nenahradíš. Při výběru výpočetní techniky to platí dvojnásob. Pokud vyžaduje dostatečně výkonnou sestavu, kterou si však můžete čas od času přenést, tak notebook Dell Precision M6500 je pro to ten pravý.

Výkonný produkt o velikosti 17“, jehož rozměry jsou 393 x 280,5 x 38,5 mm. S většími parametry souvisí i hmotnost 3,81 Kg s devíti-článkovou baterií. Nic, co byste sebou měli vozit každý den do práce nebo na služební cesty. Přesto jde o výrobek, jejž jednoduše zaklapnete, hodíte do brašny či batohu a vezmete sebou.

Ostré hrany a kvalita zpracování

Dell Precision M6500, to je elegance spojená s praktičností. Hliníkové šasi je schopno odolávat hrubšímu zacházení. Zároveň přináší pohodlný a oku lahodící obal, pocit komfortu a snadného ovládání.

Dell Precision M6500

Nejoblíbenější je samozřejmě černá varianta, výjimkou však není asi červený a šedivý model.

Výbava, za kterou se nemusíte stydět

Jak již naznačuje větší tloušťka notebooku, můžete se v postranních částech těšit na patřičnou výbavu nejrůznějších portů, jež vám umožní připojení odlišných zařízení. Jakoukoliv práci si nelze představit bez několika portů USB 2.0 a USB 3.0. Praktická je také DVD a Blue-ray mechanika, eSATA, DisplayPort, VGA, HDMI, Firewire, PCMIA, modem, dock port nebo sada reproduktorů. Ty vám zprostředkují velice příjemný zvukový projev.

Bezdrátovou komunikaci zajišťuje integrovaný modul Wifi.

Rozměrná pracovní plocha

V okamžiku, kdy se propracujete do útrob notebooku Dell Precision M6500, otevírají se vám bohaté možnosti zobrazovací plochy. Ty vychází z rozměru zařízení 17“. Velký displej s výraznými barvami a příjemnými pozorovacími úhly disponuje LED podsvětlením. Tento model je k dostání hned v několika variantách rozlišení, jež započíná na 1440 x 900 px. Nejlepší je samozřejmě širokoúhlé zobrazení 1920 x 1200 px. Jde o poměr stran 16:10.

Dell Precision M6500 otevreny

Přímo pod displejem se nachází plnohodnotná klávesnice, včetně numerické části. Velikost zařízení je zárukou dostatečného prostoru a praktického rozložení. Místo tak zbylo i na velký TouchPad či TrackPoint s funkčními tlačítky.

Výkonová bomba pro náročné

Největší předností Dell Precision M6500 je bezpochyby výkon. O ten se stará buď procesor Intel Core i5 nebo jeho vyšší nástupce Intel Core i7. Čtyřjádrové procesy komunikují s operační pamětí ve dvou slotech DDR3 na frekvenci 1 333 MHz a 1 600 MHz. Maximální kapacita paměti je 32 GB.

Notebook je možné opatřit až třemi pevnými disky. Je vám k dispozici také praktický RAID0 a RAID1.

Výkon je samozřejmě podpořen vhodnou grafickou kartu, jež umožňuje práci s náročnějšími modelovacími úlohami. Je to model NVIDIA Quadro FX 2800M o velikosti 1GB.

Spojením těchto technický parametrů vzniká počítačová stanice s širokým upotřebením, kterou můžete navíce bez problému přenášet.

Přehled repasovaných notebooků Dell Precision aktuálně v prodeji.