Dell Precision M6700 – pomyslný král mobilních pracovních stanic

Maximální pracovní výkon uschovaný v originálním a bytelném obale. To vše podpořeno snadnou přenositelností. Pod touto strohou a základní charakteristickou si můžete představit notebook Dell Precision M6700, který lze právoplatně označit za krále mobilních pracovních stanic.

Přehled repasovaných notebooků Dell Precision M6700 aktuálně v prodeji.

Dell Precision M6700

Notebook o velikosti 17,3“ je zařízením s určitou mobilitou. Ta je však využívána jen občas. Takový stroj nabízí především velkou zobrazovací plochu a plnohodnotnou klávesnici s možností připojení dalších externích prvků. Pakliže k tomu přidáte ještě nadstandardní výkon, vyjde vám pracovní stanice v těle notebooku.

Typickým příkladem vyšší třídy je model Dell Precision M6700, od něhož lze očekávat hlavně pohodlnou a rychlou práci. A to nejenom tu kancelářskou, nýbrž i multimediální, výpočetní a graficky náročnější.

Pracovní stanice s tělem elegána

U notebooků tohoto typu nebylo nikdy výrazně pohlíženo na celkový vzhled. Tato zařízení předkládala zcela jiný uživatelský přínos. Dell Precision M6700 je ale jiný. I přes jeho rozměrnější vyhotovení získáte lehčeným kovem opláštěný výrobek líbivé barvy a celkového zpracování.

Masivní konstrukce vyniká ostrými, avšak velice příjemnými hranami. Za zmínku stojí pevné spojení mezi tělem a samotným displejem. Prvotřídní model, u něhož oceníte tuhost při stlačení jakékoliv části, což přispívá k větší stabilitě na místě.

Výbava v plném provedení

Dell Precision M6700

Jak již charakter notebooku Dell Precision M6700 naznačuje, z pohledu připojení externího disku či jiného typu zařízení nebudete mít žádný problém. Přesvědčí vás o tom poměrně bohatá zásoba portů, která se vyjímá na levé, pravé a dokonce i zadní straně.

Porty USB 2.0 a USB 3.0, VGA, HDMI, RJ-45, Display-Port, eSATA, audio, IEEE 1394, čtečka paměťových karet, tlačítko pro zapínání Wifi a bezdrátová technologie Bluetooth výše uvedená slova pouze dokazují. Naprostou nezbytností je i připojení k dokovací stanici.

Výkon ničím nenahradíš

S celkovou výbavou notebooku souvisí i to nejpodstatnější, čímž je v tomto případě výkon. Mobilní Workstation musí předvádět patřičné výsledky, o něž se starají procesory třetí generace Intel Core i5 a i7, navíc doplněny o technologii vPro.

K dispozici jsou až čtyři sloty operační paměti, jejíž maximální kapacita dosahuje hodnoty 16 GB (1 866 MHz) nebo 32 GB (1 600 MHz). To vše v kombinaci s čipovou sadou Mobile Intel QM77 Express.

Velkou dominantou notebooku Dell Precision M6700 je grafická karta, která se kromě varianty AMD FirePro M600 Mobility nabízí ještě v provedení NVIDIA. Ta nejvyšší řada nese označení Quadro K5000M.

Kvalitní pracovní prostředí

Dell Precision M6700 z boku

Všechna výše zmíněná pozitiva jsou do každodenních úkonů přenesena prostřednictvím displeje o velikosti 17,3“ a pohodlné klávesnice.

Vysoce kvalitní obrazovka poskytuje rozlišení 1920 x 1080 px. Z pohledu zobrazení, kontrastu, regulace jasu a dalších vlastností nelze modelu Dell Precision M6700 cokoliv vytknout. Díky hardwaru si poradíte i s graficky náročnějšími operacemi.

Co se týče ovládání, poslouží vám pohodlná a plnohodnotná klávesnice, rozměrný TouchPad a malý TrackPoint. V tomto směru se dočkáte tiché odezvy, dokonalého rozložení kláves a několika funkčních tlačítek navíc.

Mobilní produktivita na výbornou

Notebook Dell Precision M6700 je jako stvořený pro ty, jež vyžadují odolnou konstrukci, jsou nároční z pohledu výkonu, chtějí dokonale zabezpečit svá data a dávají přednost hladkému provozu ve spojení s určitou mobilitou. Řadíte-li se mezi tyto uživatele, pak je tento notebook ideální variantou právě pro vaši práci.

Dell Precision M6700 bok Dell Precision M6700

Přehled repasovaných notebooků Dell Precision M6700 aktuálně v prodeji.