Vyžadujete-li od své stolní počítačové stanice mnohem více, než pouhou kancelářskou práci a běžné zobrazování internetových stránek, přichází Dell Precision T3400 se zcela unikátní a výtečnou výbavou.

Přehled modelů Dell Precision T3400 aktuálně v prodeji.

Dell Precision T3400 s monitorem

Mezi uživateli výpočetní techniky je stále velké množství zákazníků, kteří na své počítače kladou mnohem větší nároky, co se týče samotného výkonu. Mnohdy potřebují zpracovávat náročné databázové úlohy, kreslit prostřednictvím strojírenských nebo grafických softwarů a spoustu další úkonů. Tyto procesy vyžadují především dostatek operační paměti, rychlé sběrnice a opravdu výkonný procesor. Navíc by mezi jednotlivými součástmi měla vládnout naprostá a perfektní kompatibilita. Všechny tyto předpoklady naplňuje právě Dell Precision T3400, pojďme ale začít od samotného začátku.

Vzhledem k tomu, že jde o pracovní počítač, jehož hlavní dominantou musí být i prostor pro případnou další rozšiřitelnost, musíte očekávat větší rozměry v podobě hodnot 447 x 171 x 468 mm a hmotnost kolem 17,7 Kg. Jelikož se nejedná o žádný přenosný počítač, jsou tyto parametry do určité míry bezpředmětné. Samotný vzhled je veden pod rukou kreativních designérů společnosti Dell. Praktičnost, jednoduchost a maximální efektivita. Tři základní faktory, které jistě vypovídají o všem. Dell Precision T3400 je laděn do šedého kabátu s černými doplňky. Boční strany počítače jsou vybaveny ocelovými kryty, které výtečným způsobem korespondují s přední platovou maskou ve stejných barvách. Profesionální vzhled a pevné zpracování jednotlivých částí dávají najevo, k čemu je stolní počítač primárně určen. Součástí celého systému je samozřejmě i pověstný systém otevírání a vyjímaní jednotlivých komponent, který nevyžaduje jakékoliv pracovní nástroje nebo nářadí.

Výbava Dell Precision T3400

Dell Precision T3400

Jednou z podstatných částí pracovní stanice je bezpochyby počet slotů a portů, kam lze připojit nebo vložit další externí zařízení a kompatibilní prvky. Z hlediska vnějších konektorů můžete nalézt jedenáct USB portů, které jsou logicky rozmístěny do zadní a přední části počítače, sériový a paralelní port, PS/2, LAN nebo audio. Dell Precision T3400 samozřejmě můžete rozšířit i prostřednictvím vnitřních slotů a volných pozic. Z tohoto pohledu jsou Vám k dispozici dva interní 3,5“, jedna externí 3,5“ a dvě externí 5,25“ pozice a šest PCI slotů pro různé komponenty.

Tuto zajímavou a bohatou výbavu samozřejmě doprovází úctyhodný vnitřní výkon počítače, který je povětšinou podporován procesory Intel Core 2 Duo nebo Intel Core 2 Extreme o patřičné frekvenci. Paměťové moduly pracují na frekvenci 800Mhz a jejich rozšiřitelnost je možná až do kapacitního limitu 8GB. Zapomenout samozřejmě nesmíme ani na další významný údaj, kterým je samotný diskový prostor, jehož horní hranicí jsou 4TB.

Pokud Vám v případě Dell Precision T3400 bude jakýkoliv prvek zařízení chybět, lze využít jakoukoliv z volných pozic a svůj výkonný pracovní nástroj vhodným způsobem rozšířit.

Co můžete od Dell Precision T3400 očekávat

Dle výše uvedených informací jednoznačně pohotový a dostatečný pracovní výkon, který uspokojí nejedno pracovní srdce. Spolehnout se můžete na propracovaný a důmyslný výrobek, který se pyšní velice tichým a klidným chodem, rychlými reakcemi a bezproblémový provozem. Využijte jedinečné a bohaté možnosti rozšíření a otestujte pracovní stanici Dell Precision T3400.

Přehled modelů Dell Precision T3400 aktuálně v prodeji.