Řadíte-li se mezi náročné uživatele výpočetní techniky a požadujete-li ke svým pracovním úkonům odpovídající výkon, je Dell Precision T7400 ideální volbou. Bezkonkurenční kombinace v poměru cena/výkon.

Přehled modelů Dell Precision aktuálně v prodeji.

S nezadržitelným vývojem současných technologií a především aplikací, dochází i ke stále rostoucím požadavkům na výpočetní výkon. Zákazníci vyžadují techniku, která jim bez sebemenšího problému a zpoždění pomůže realizovat jejich pracovní potřeby. Jedním z takových adeptů je i Dell Precision T7400, který toho má opravdu hodně, co nabídnout.

Dell Precision T7400

Jde vcelku o velice vydařený model, který si zachovává poměrně usedlý vzhled. Spojení plastových a kovových dílů budí dosti pevný a bytelný dojem. U stolního počítače však nejde o tak podstatný parametr, protože zařízení stojí téměř celou dobu své životnosti na jediném místě. Zajímat Vás může snad pouze estetický design, který je podržen stříbrnou a černou barvou. Jako u každé moderní pracovní stanice nebudete ochuzeni ani o náležité množství vstupů, které jsou snadno dostupné na předním panelu. V tomto případě půjde předně o USB porty nebo audio. Z hlediska rozměrového zde naleznete i dostatek prostoru pro doplnění dalších interních mechanik. V zadní části jistě nebylo zapomenuto ani na připojení jakýchkoliv dalších prvků, které je realizováno prostřednictvím USB, IEEE, DVI, PS2, COM, LPT, RJ45 a dalších.

Snadná výměna komponent

Počítače značky Dell si sebou nesou velice přínosnou konstrukci celého zařízení, která přispívá k naprosto triviálním obměnám jakýchkoliv vnitřních komponent. Dell Precision T7400 můžete upravit bez jakéhokoliv zásahu šroubováku či jiného nářadí. Praktické šasi, které obsahuje manuální mechanismy pro vyndání libovolného prvku. Zajímavostí zmíněného modelu je i velice praktická spotřeba energie, která je poměrně malá k výkonu, kterým stroj disponuje. Samozřejmostí je i certifikace ISV, která zaručuje naprostou kompatibilitu všech vnitřních součástí s libovolnými aplikacemi.

Bohatá výkonnostní zásoba

Dell Precision T7400 zepředu

V tento moment se dostáváme do nejzajímavější fáze naší stručné recenze. Právě zde Vám přiblížíme samotné jádro Dell Precision T7400, pro které je tento produkt natolik oblíbeným. Začít bychom měli jistě u samotného srdce počítače, kterým je 64-bitový dvoujádrový procesor Intel Xeon, který patří mezi moderní výbavu současné doby. S ním si velice kladně notuje operační paměť DDR2, kterou je možné rozšířit až na neuvěřitelnou hranici 128GB. V rámci grafického výkonu se Vám dostane hned dvou slotů PCI-e Gen2 s odpovídající kartou. Díky této možnosti rozšiřitelnosti můžete dosáhnout naprosto exkluzivních výsledků. Častým doplněk je v tomto případě grafická karta nVidia Quadro FX 4600. Z pohledu diskového uložiště počítejte s pevnými disky SAS, které se honosí především svou rychlostí, která dosahuje hranice 15.000 ot./min. Unikátnost Dell Precision T7400 spočívá především v opravdu bohatých možnostech rozšiřitelnosti, proto lze tuto sestavu mnohonásobně výkonnostně navýšit, než přistoupíte k pořízení nové techniky a následné obměně.

Elegantní pracovní stanice společnosti Dell se pyšní neustále se zlepšujícími vlastnostmi a výkonnostními křivkami. Model Precision T7400 je právě jedním z těchto modelů, který si zaslouží odpovídající pozornost. Často totiž bývá zvykem, že s rostoucí výkonností počítače, dochází i k úměrnému zvyšování produktivity. Toužíte-li vykonávat grafické, kreslící nebo multimediální úkony bez nepříjemných zádrhelů a dlouhých prodlev, bude Dell Precision T7400 jednou z možných alternativ.

Přehled modelů Dell Precision aktuálně v prodeji.