Individuálně konfigurovatelný tenký klient Fujitsu Futro S720 je jako stvořený pro virtualizace desktopů a bezpečné serverové výpočty. Tenký klient od společnost Fujitsu se vyjímá zajímavými technickými parametry.

Všechny počítače od Fujitsu Siemens aktuálně v prodeji

Tenký klient Fujitsu Futro S720 je primárně využíván pro zabezpečení v počítačovém prostředí. Je to výpočetní technika zajišťující bezproblémovou správu, integraci a dostatečné možnosti připojení. Se značkou Fujitsu se v tomto směru pojí záruka vysoké kvality zpracování a dlouhá životnost. O tom a mnohém dalším se můžete přesvědčit v následujících řádcích.

Provedení Fujitsu Futro S720

Fujitsu Futro S720

Na první pohled je zřejmé, že tenký klient Fujitsu Futro S720 dělá čest svému označení. Je totiž opravdu tenký. Samotná skříň má vyhotovení USFF neboli Ultra Small Form Factor. To ostatně dokazují i rozměry, které jsou 250 x 195 x 52 mm. Celková hmotnost je pouhých 1,3 kg.

Špičkovou kvalitu lze očekávat i v rámci šasi. Důraz je kladen na prvotřídní provedení. Spojení kovu a plastu navíc působí velice zajímavým dojmem. Fujitsu Futro S720 svým vzhledem navazuje na design stolních počítačů Fujitsu. To znamená, že kromě černé barvy spatříte typický červený lem přecházející do přední části, kde se vyjímá stříbrné logo Fujitsu.

Optimální konektorová výbava

Fujitsu Futro S720 s monitorem

Při detailnějším prozkoumání tenkého klienta Fujitsu Futro S720 si nelze nepovšimnout dostatečné konektorové výbavy. Ta je směrována především do zadní části. Pozadu ovšem nezůstává ani přední část. K dispozici jsou dva porty USB 3.0 a audio konektory pro mikrofon a sluchátka. Nechybí tlačítko pro zapnutí a informační diody.

Zadní strana je pochopitelně daleko bohatší. K dispozici budete mít linkový vstup, linkový výstup, čtyři portu USB 2.0, RJ-45, DVI, DisplayPort a konektory PS2 pro klávesnici a myš. Jeden port USB se nachází uvnitř tenkého klienta Fujitsu Futro S720.

Výkon Fujitsu Futro S720

Součástí individuálně konfigurovatelného tenkého klienta je procesor AMD G-Series GX-217GA fungující na frekvenci 1,65 GHz. Použita je základní deska typu miniTX D3313. Výkon je podpořen 2 GB operační paměti. Zmínit lze také zvukovou kartu Realtek AlC671 a grafickou kartu AMD Radeon™ HD 8280E. Pokud zvolíte alternativní verzi procesoru AMD G-Series GX-222GC, je použita grafická karta AMD Radeon™ R5E.

Funkce Fujitsu Futro S720

Fujitsu Futro S720 zezadu

Výpočetní technika tohoto typu je samozřejmě spjata i s řadou praktických funkcí týkajících se jejího primárního využití. To znamená duální monitorování, externí čtečka paměťových karet, Power-over-Ethernet, popřípadě řešení pro batoh. V rámci funkcí lze zmínit ještě eLux, ICA klienta, eLuxRDP, VPN System a podobně.

Podstatnou informací je také flash paměť a koncept pasivního chlazení. Díky tomu se Fujitsu Futro S720 stane naprosto tichým společníkem vaší kanceláře. Tento moderní koncept je šetrný k životnímu prostředí, má vynikající řešení správy, šetří energii a má jednoduchou integraci do stávající infrastruktury. Součástí tenkého klienta Fujitsu Futro S720 může být i praktický stojan na monitor, s nímž spojíte produktivitu, výkon a kompaktnost bez jakýchkoliv kompromisů.

Všechny počítače od Fujitsu Siemens aktuálně v prodeji

Fujitsu Futro S720

Fujitsu Futro S720 s monitorem

Fujitsu Futro S720 zezadu