Jste omezeni svým finančním rozpočtem, a přesto byste si rádi pořídili ekonomicky dostupný a kvalitní stolní počítač pro svoji každodenní práci? Potom využijte řešení v podání modelu Fujitsu Siemens E3510 – hodně muziky za málo peněz.

Přehled modelů Fujitsu Siemens E3510 aktuálně v prodeji.

Přehled modelů Fujitsu Siemens P3510 aktuálně v prodeji.

Fujitsu Siemens E3510 s klávesnicí

Fujitsu Siemens je další z mnoha počítačových značek, které se soustředí na uspokojení širokého množství zákazníků. Pakliže se začnete zajímat o model Fujitsu Siemens E3510 zjistíte, že nejběžnějšími rozměrovou variantou je desktop, respektive jeho menší verze Small Form Factor. Ostatně jde o naprosto ideální řešení, které v případě stolního počítače zabírá poměrně málo místa a je možné ho využít jak nastojato, tak naležato.

Modelová řada Esprimo E3510 vzhledem nevybočuje z běžného standardu. Šedé plechové šasi je doplněno černým předním krytem, který je zkonstruován z plastu. Dominantou tohoto prostoru bude DVD mechanika, konektory pro audio a dva USB vstupy, jež využijete pro rychlý přístup k jakémukoliv zařízení. Žádnou další zvláštnost či anomálii v tomto ohledu nečekejte.

Procesor a paměťové vybavení Fujitsu Siemens E3510

V případě hlavní pohonné jednotky se setkáte nejčastěji s procesory typu Intel Core Duo nebo Intel Core 2 Duo, které běží na různých frekvencích. Právě druhé zmiňované řešení je ideální výstrojí tohoto počítače, díky čemuž budou Vaše pracovní úkony plynulé a pohodlné. V případě operační paměti počítejte s moduly DDR2.

Co se týče grafického akcelerátoru, jde povětšinou primárně o integrované řešení, které představuje grafická karta Intel GMA 3100, s pamětí až 256MB. V případě disku mluvíme o rozhraní Sata II, jehož velikost pak může být plně na Vašem uvážení.

Nezapomínejte na porty v zadní části

Fujitsu Siemens E3510

Tímto obecnějším výčtem základních parametrů Fujitsu Siemens E3510 jeho přednosti nekončí. Opomenout samozřejmě nesmíte na konektory, které jsou k dispozici v zadní části počítače. Zde naleznete dalších 6 USB portů, VGA, PS2, LAN nebo sériový port. Vnitřní rozšíření počítače je možné prostřednictvím jedné PCI Express x16. Jediný slot, který je úměrný zvolené variantě Small Form Factor.

Pokud sečtete výše zmíněné parametry a vlastnosti dohromady, zjistíte, že jde o naprosto klasický stolní počítač, který je vybaven minimálně tím, co je pro běžnou práci a jednodušší multimédia zapotřebí. Pokud tedy chcete do svého dalšího počítače investovat minimum financí, bude Fujitsu Siemens Esprimo E3510 vážným adeptem.

Přehled modelů Fujitsu Siemens E3510 aktuálně v prodeji.