Zachtělo se Vám kvalitního stolního počítače, u něhož tolik nehledíte na rozměry, ale především vnitřní vybavení, kterým disponuje? Fujitsu Siemens P3510 bude jedním z vážných adeptů. Pojďte ho s námi poznat blíže.

Přehled modelů Fujitsu Siemens P3510 aktuálně v prodeji.

Fujitsu Siemens P3510

Počítač Fujitsu Siemens P3510 nepatří mezi nejmenší přístroje vůbec, ovšem proto si ho jen málokdo pořídí. Velikost však není nijak dramatická, jde o variantu MiniTower, která si své místo zkrátka najde vedle pracovního stolu. Ostatně nejde přece o přenosný počítač. Naopak zpod stolu na Vás bude vyhlížet poměrně zajímavý a jednoduchý design, který je tomuto výrobci vlastní. Dvě pozice 5,25“ a jedna 3,5“ palců. Kulatý vypínač, vstupy na sluchátka a mikrofon nebo dva USB porty. Základní vybavení, které bude plně dostačovat.

Cokoliv dalšího budete potřebovat je k dispozici v zadní části počítače, která je samozřejmě vzhledem k umístění přístroje, méně dostupnější. Pokud začneme zvenčí směrem dovnitř, čeká na Vás VGA port, PS2, LAN, sériový port a 6 portů USB 2.0. V tento moment si jistě nelze nepovšimnout tří slotů pro PCI nebo PCI express 16x. Vnější barva Fujitsu Siemens P3510 je shodná, jako většina jiných modelů. Přední, černý plastový panel a šedivé plechové šasi, k jehož otevření nebudete potřebovat jakéhokoliv náčiní.

Výkon Fujitsu Siemens P3510 je plně dostačující

Fujitsu Siemens P3510

Kromě zajímavého a usedlého vzhledu budete obdařeni především plně dostačujícím výkonem. Fujitsu Siemens P3510 se honosí procesorem Intel Core 2 Duo, který nese označení E7300. Pro méně náročné uživatele je k dispozici slabší verze s procesorem Intel Core Duo, kam byl nejčastěji umísťován typ procesoru E2180. U obou řešení je součástí celé sestavy také paměťový modul DDR2, integrovaná grafická karta Intel GMA 3100 a pevný disk S-ATA II. Kombinace, která oproti současné technice nijak nevyniká, ale také neztrácí.

Ten, kdo si chce dopřát plnohodnotný pracovní nástroj, který se postará o běžnou kancelářskou práci nebo méně náročné zpracování multimediálního obsahu, bude jistě potěšen. Nehledě na to, že Fujitsu Siemens P3510 je možné pořídit v repasované variantě za velice slibných finančních podmínek. Nepodceňujte proto prvotřídní technické zpracování tohoto výrobce a vhodnou volbu vnitřních komponent, které se starají o špičkový výkon.

Přehled modelů Fujitsu Siemens P3510 aktuálně v prodeji.