Notebook s kvalitním a odzkoušeným šasi, moderním designem a přijatelnými rozměry. Takový je model HP EliteBook 810 G1, který si vás získá pro každodenní využívání v rámci běžných kancelářských prací.

Všechny HP Elitebooky 810 G1 aktuálně v prodeji

HP EliteBook 810 G1 se nevyráběl pouze ve verzi Revolve, která měla otočný displej, ale také v té klasické. I ta si našla spoustu příznivců. Model pro potřeby normálních uživatelů sázejících na přijatelnou velikost. Tou je dvanáct palců, které z notebooku dělají ideálního společníka na cesty.

Moderní design a bytelné šasi

Malá velikost je významnou předností modelu HP EliteBook 810 G1. Předpoklad toho, že si jej budete pravidelně brát na cesty a obchodní schůzky. I proto je od notebooku vyžadována patřičná odolnost a pevnost. Té se dostalo každému kousku šasi.

Vliv na to mají použité výrobní materiály se zpevňujícími složkami. Originální šedivý design působí stylovým a elegantním dojmem. Stabilní panty displeje, provedení bez zbytečného ohýbání rohů a pevná základna kolem klávesnice. I když se o HP EliteBook 810 G1 opřete trochu silněji, neucítíte žádné povrzávání a podobné neduhy.

Z tohoto pohledu není možné notebooku nic vytknout. Jeho cestovní výjimečnosti mimochodem dokazují i rozměry 338 x 236 x 20 mm. HP EliteBook 810 G1 pohodlně vložíte do brašny a v podstatě o něm nebudete vědět.

Displej s dotykovou vrstvou

HP EliteBook 810 G1

HP EliteBook 810 G1 se standardně vyrábí s displejem o velikosti 12", který přináší optimální rozlišení 1 366 x 768 pixelů. To je s přihlédnutím k rozměrům zobrazovací plochy ideální řešení. Zakoupit lze navíc i model s dotykovým displejem.

Jeho kvality jsou vyhovující. To se týká regulovatelného jasu, kontrastu, ale také zobrazení na denní světle, popřípadě na slunci, kde pochopitelně mohou větší pozorovací úhly trochu pokulhávat.

Displej je zasazen do pevného rámečku, který má zevnitř notebooku černou barvu. Jeho nedílnou součástí je webová kamera umístěná v horní části. Připojení k tělu notebooku je prostřednictvím dvou pevných pantů.

Osvědčená klávesnice HP

HP EliteBook 810 G1 má vzhledem ke své velikosti klávesnici bez numerické části. Použita je prověřená klávesnice od HP s příjemným povrchem, vyhovujícím zdvihem, lehkou zpětnou vazbou a vhodným rozložením i v omezenému prostoru na notebooku.

Kolem černé klávesnice se nachází šedivý povrch, v jehož případě oceníte to, že na něm neulpívají žádné otisky prstů. I přes malou velikost HP EliteBook 810 G1 nebudete mít problém s tím, poskládat si ruce pohodlně na psaní.

Nedílnou součástí je každopádně TrackPoint se dvěma funkčními tlačítky a dostatečně velký TouchPad, pod nímž se nachází další dva ovládací prvky. Pravá část HP EliteBook 810 G1 je vyčleněna snímači otisku prstů.

Konektory a bezdrátové technologie

I malé tělo tohoto notebooku dokáže ukrýt celkem slušnou zásobu konektorů, která se vám při práci hodí pro připojení nejrůznějších komponent a externích zařízení. Spolehnout se v tomto směru můžete na VGA, DisplayPort, LAN, ale také tři porty USB 3.0. To vše rozloženo po pravé straně HP EliteBook 810 G1. Naprostou nezbytností je pak napájecí konektor a zámek Kensington.

Chybět vám pochopitelně nebudou ani bezdrátové technologie, kam se řadí Wifi 802.11b/g/n a Bluetooth.

Malý, ale výkonný

HP EliteBook 810 G1 otevřený

Co při práci na HP EliteBook 810 G1 oceníte ze všeho nejvíce bude pravděpodobně výkon, který může primárně zajišťovat jak procesor Intel Core i5, tak jeho výkonnější verze Intel Core i7. Používány jsou operační paměti DDR3. Co se týče grafického výkonu, nejde pochopitelně o model určený pro zpracování náročného multimediálního obsahu. Tomu také odpovídá použití grafické karty. Ta je integrovaná a tvoří ji grafika Intel HD Graphics 4400.

Dostatek úložného prostoru v modelu HP EliteBook 810 G1 nejčastěji zajišťují SSD disky nabývající kapacit přes 256 GB.

HP EliteBook 810 G1 – sázka na jistotu

Notebook HP EliteBook 810 G1 lze hodnotit jako povedený model pro ty, kdo chtějí mít výpočetní nástroj a svá důležitá data neustále při sobě. Kvalita zpracování a vyladěný výkon vypovídají o tom, že tento produkt se výrobci Hewlett-Packard opravdu povedl.

Všechny HP Elitebooky 810 G1 aktuálně v prodeji

HP EliteBook 810 G1 HP EliteBook 810 G1 otevřený