Potřebujete do firemního prostředí kvalitní laserovou tiskárnu? Zařízení, od něhož budete vyžadovat měsíční zařízení v řádu desítek tisíc stran? Takovým nárokům vyhovuje například model HP LaserJet Enterprice P3015 DN s možností síťového tisku.

Všechny tiskárny HP LaserJet 3015 aktuálně v nabídce

Černobílý tisk, formát A4, vysoká rychlost a zásobník papíru s dostatečnou kapacitou. To jsou požadavky většiny firem, které během dne tisknou jednu stranu za druhou. Vyžadujete-li takové zařízení, musíte hledat jen mezi vyššími modelovými řadami.

Společnost Hewlett-Packard vyrobila pro tento typ zákazníků HP LaserJet Enterprice P3015 DN. Tiskárna má rozměry 448 x 412 x 316 mm a hmotnost 15,5 Kg, jež jsou úměrné výkonu a na stole si uzmou jen omezený prostor.

Podoba moderního tiskového zařízení

HP LaserJet Enterprice P3015 DN

Stejně, jako u spousty jiných modelů tiskáren, i tento je zhotoven z kvalitního a odolného plastu. Světlá šeď se zde mísí s tou tmavou. Část produktu HP LaserJet Enterprice P3015 DN je vyhrazena ovládacímu panelu, jenž čítá několik tlačítek a přehledný displej. Ten povětšinou informuje o stavu zařízení, popřípadě upozorňuje na docházející toner.

Konektory LAN a USB jsou umístěny v zadní části tiskárny, tudíž se nikde nepletou a nevyčuhují. Jeden z USB slotů je situován také do přední oblasti. Prostřednictvím něho lze připojit další zařízení, z nichž bude prováděn tisk.

Zásobníky papíru a výměna toneru je prováděna zepředu.

Technické možnosti HP LaserJet Enterprice P3015 DN

Spustíte-li moderní tiskárnu, můžete se těšit na vysokou rychlost tisku až 40 str./min. Vytištění jedné stránky je otázkou 7,5 s. Omezováni nebudete ani celkovým doporučeným zatížením, které činí 100 000 str. za měsíc. Vzhledem k charakteru tištěných dokumentů lze očekávat vysokou kvalitu za přispění rozlišení 1200x1200 dpi.

O všechny tiskové úlohy se stará procesor o frekvenci 540 MHz. Ten je doplněn paměťovým modulem 128 MB, jehož rozšířením na 640 MB dosáhnete již viditelných výkonů. Tiskárna HP LaserJet Enterprice P3015 DN splní požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů.

Produkt zvládá automatický oboustranný tisk.

Kapacita pro papír

HP LaserJet Enterprice P3015 DN se zásobníkem

Jak již samotná robustnost zařízení prozrazuje, je tiskárna vybavena jedním velkým zásobníkem na 500 listů papíru. Otevřete-li v přední části multifunkční zásobník určený pro atypické formáty, naplníte ho 150 listy papíru.

V jeho případě lze pracovat s nejběžnějšími kancelářskými formáty, od klasických papírů, před štítky, až po odlišné typy obálek.

Bude-li vám tato kapacita malá, tiskárna je rozšiřitelná. Připevnit k ní lze ještě další dva zásobníky, každý na 500 listů papíru.

Provozní náklady tiskárny

Kancelářské zařízení HP LaserJet Enterprice P3015 DN vám udělá radost také z pohledu odběru elektrické energie. Při náročnějším tiskovém vytížení odebírá produkt 780 W. V okamžiku, kdy přechází do režimu Stand-by je to pouhých 14,5 W.

Rychlý pomocník, který vás nenechá čekat.

Všechny tiskárny HP LaserJet 3015 aktuálně v nabídce


HP LaserJet Enterprice P3015 DN


HP LaserJet Enterprice P3015 DN se zásobníkem


HP LaserJet Enterprice P3015 DN z boku