Vyzkoušejte pověstnou slávu modelové řady notebooků EliteBook. Konkrétně model HP EliteBook 8560p, který vám prostřednictvím svého vzhledu a parametrů ukáže, jak vypadá skutečná business třída.

Přehled modelů HP EliteBook 8560p aktuálně v prodeji.

HP EliteBook 8560p je notebookem, jež se může pyšnit profesionálním vzhledem. Dokazuje to samotný výrobní materiál, jímž je hliník připomínající platinu. Vnitřní útroby zařízení podléhají vysoké ochraně a vy se nemusíte obávat jakýchkoliv otřesů či nepředvídatelných drobných pádů.

Notebook se pyšní velikostí úhlopříčky 15,6“, takže musíte počítat s rozměry 374x250,5x34,1 mm. Tomu odpovídá i vyšší váha 2,75 Kg. Nejde však o nic nestandardního, takže prvotřídní ochrana v podobě hliníku se v tomto případě vyplatí.

Displej 15,6“ a jeho parametry

HP EliteBook 8560p

Výrobce této modelové řadě nadělil dva typy rozlišení. Vedle LED Full HD 1900x1080 pixel je to také antireflexní HD 1600x900 pixel, které lze mimo jiné i z hlediska čitelnosti označit za zcela optimální. Displej je matný, takže se nemusíte obávat jakýchkoliv nežádoucích odlesků na silném slunci. Pro venkovní použití jde o ideál.

To ostatně dokazují i dobré zobrazovací úhly, k čemuž ve výsledku přispívá široké naklánění displeje. Jasně viditelné zobrazení můžete zpozorovat také z boku.

Plnohodnotná klávesnice se vším všudy

Jen co vaše oči sjedou o kousek níž pod displej o velikosti 15,6“, narazíte na klávesnici, která je primárně odolná proti jakémukoliv polití. HP EliteBook 8560p je vybaven numerickou klávesnicí. Tlačítka mají velice příjemný zdvih a jsou tichá.

K pohybu myši vám poslouží TouchPad o rozměrech 110x57 mm. Někomu může naopak vyhovovat TrackPoint zakomponovaný doprostřed klávesnice.

S HP EliteBook 8560p na jakékoliv obchodní jednání

S business notebookem této třídy byste se rozhodně neměli omezovat na jakékoliv pracovní schůzce z pohledu nabízených konektorů. A je tomu opravdu tak. Výbava je více, než slibná. Přední strana v souladu s elegancí neobsahuje žádné porty, jen několik informačních diod a prvek určený k otevírání displeje.

Všechny ostatní části jsou však už daleko bohatší. Začneme-li zprava, čekají na vás dva audio konektory, dva porty USB 3.0, DVD vypalovačka a RJ45. Zleva jsou to dva porty USB 2.0, čtečka paměťových karet, eSATA/USB, VGA, FireWire a PC ExpressCard. Opomíjet nesmíme ani na zadní stranu, kde se vyjímá modem, RS232, napájení a eSATA. K neviditelným technologiím lze připočíst ještě Wifi a Bluetooth.

Jak můžete správně tušit, notebook HP EliteBook 8560p vás v tomto směru nenechá nikdy na holičkách.

Dejte přednost vyšším řadám Intel Core i7

HP EliteBook 8560p zezadu

Jestliže chcete mít jistotu, že vás HP EliteBook 8560p nebude jakkoliv omezovat při běžné práci, včetně té náročnější, vsaďte při nákupu na procesory Intel Core i7. V nabídce samozřejmě narazíte i na nižší řadu Intel Core i5.

Naprostým standardem je operační paměť DDR alespoň 4 GB, kterou lze popřípadě rozšířit. Z pohledu celkové úložné kapacity vedou klasické disky o kapacitě 320 GB. Nabízí se také možnost výměny za rychlejší SSD.

Při práci s HP EliteBook 8560p nebudete pokulhávat ani v rámci grafických operací. Právě o tento segment se stará například grafická karta AMD Radeon HD 6470M.

Získejte Workstation s důrazem na eleganci

Jestliže hledáte reprezentativní a zároveň dostatečně výkonný notebook, je tento model ideální volbou. Využívat jej ostatně nemusíte pouze v kanceláři, ale také v domácím prostředí, kde si možná v omezené míře poradí i s nějakými staršími hrami. Jeho pevný vzhled, odolnost proti prachu a vodě, menší hlučnosti a kvalitní výkonnostní jádro osloví široké portfolio zájemců.

HP EliteBook 8560p

Přehled modelů HP EliteBook 8560p aktuálně v prodeji.