Monitory výrobce Hewlett-Packard určené pro business třídu jsou spojeny s náležitou kvalitou provedení a reprezentativním vzhledem. Nejinak je tomu také u monitoru HP EliteDisplay E233, který nyní můžete poznat do nejmenšího detailu.

Všechny LCD monitory HP EliteDisplay E233 aktuálně v prodeji.

Už jen samotné zařazení do business třídy je předpokladem toho, že nejde o žádný obyčejný monitor. Tento model byl předurčen pro produktivitu, o čemž mimochodem vypovídá jeho ergonomie a celkové zpracování. Monitor sloužící pro celodenní, a hlavně pohodlnou práci. Dokazují to primárně jeho technické parametry, ať už jsou to ty fyzické nebo zobrazovací.

Moderní design na pohled

HP EliteDisplay E233

Monitor HP EliteDisplay E233 na první pohled vyniká svým originálním vzhledem. Na rozdíl od konkurenčních produktů zde více dominuje stříbrná barva, což určitě přispívá k celkové nadčasovosti. Stříbrný je také samotný podstavec a stojan. Teprve až záda monitoru jsou černá.

Stříbrná, jako by byla na čelní straně neviditelná. Do značné míry to podporují velice tenké rámečky ze tří stran. Vpředu je vidět i tenká konstrukce stojanu, takže vše spolu tak nějak ladí a působí hodně minimalistickým dojmem. Díky této vlastnosti můžete postavit několik těchto monitorů vedle sebe a ty budou tvořit celistvou plochu.

Fyzické parametry monitoru

Co se týče velikosti monitoru HP EliteDisplay E233, nabízí úhlopříčku 23". To je hodně univerzální rozměr, který nalezne uplatnění v libovolné kanceláři, ale také v domácích podmínkách. Poměr stran je 16:9. Zajímat vás jistě budou i konkrétní rozměry monitoru. Ty jsou s podstavcem 52,1 x 21,8 x 45,79 cm. Bez podstavce jsou rozměry 52,1 x 4,47 x 31,17 cm. Celková váha monitoru je 5,8 kg.

K přednostem monitoru HP EliteDisplay E233 patří primárně multifunkční nastavení. Ne nadarmo je třeba znovu zdůraznit, že tento model je předurčen pro práci. To znamená, že můžete využít například otočný stojan. Pracovat budete s pozorujícím úhlem 178° vodorovně a 178° svisle. Praktické je i výškové nastavení. Popřípadě lze zobrazované informace číst na výšku. Ani s tím nemá monitor HP EliteDisplay E233 žádný problém.

 • Výškové nastavení 150 mm
 • Kloubové otočení o 90°
 • Otočení 45°
 • Náklon -5° až +23°

Kvalita zobrazení HP EliteDisplay E233

HP EliteDisplay E233 zezadu

Ať už si monitor HP EliteDisplay E233 připojíte k libovolné výpočetní technice, bude vás kromě vzhledu zajímat jistě kvalita zobrazení. Tu lze hodnotit velice kladně. Použit je matný IPS displej s antireflexním filtrem a LED podsvícením. K dispozici je FHD rozlišení 1 920 x 1 024 pixelů, což je pro kancelářskou práci naprosto dostačující. Ideální jsou i všechny ostatní parametry zobrazení.

 • Doba odezvy 5 ms
 • Statický kontrastní poměr 1 000:1
 • Dynamický kontrastní poměr 5 000 000:1
 • Jas 250 cm/m2

Monitor HP EliteDisplay E233 se dále vyjímá řadou praktických funkcí promítajících se do pohodlnějšího používání. Je to například Flicker Free a Low Blue Light. Tyto dvě technologie zamezují nepříjemnému blikání monitoru a zároveň vás chrání před množstvím modrého světla. Výsledkem je pak velký komfort pro oči při dlouhodobější práci. Monitor svou kvalitou zobrazení jistě nezklame a osloví řadu uživatelů s odlišnými potřebami využití.

Konektory a další vlastnosti

HP EliteDisplay E233 otočený

Důležité je zmínit také konektorovou výbavu monitoru HP EliteDisplay E233. Ta je dalo by se říci všestranná. K dispozici budete mít jeden port VGA, DisplayPort 1.2 a HDMI 1.4, oba s podporou HDCP. K dispozici budete mít snadno přístupné porty USB 3.0, přičemž dva jsou v provedení USB-A a jeden je USB-B. K monitoru tak rychle připojíte ostatní potřebná zařízení.

S přihlédnutém k všestrannosti tohoto monitoru lze bezpochyby zmínit ještě některé další technické parametry, které vás mohou zajímat.

 • Podpora VESA držáku 100 x 100 mm
 • Barevný gamut 72% NTSC, 94% sRGB
 • Vertikální frekvence snímání 50 až 60 Hz
 • Horizontální frekvence snímání 30 až 80 kHz

Podstatná je také spotřeba elektrické energie. Pokud jde o pohotovostní režim, monitor si vezme 0,5 W. Typická spotřeba je 19 W a ta maximální se šplhá k hodnotě 36 W.

Výsledné hodnocení monitoru HP EliteDisplay E233

Model HP EliteDisplay E233 propojuje účelnost, nápaditost a nadčasovost. O tom není žádných pochyb. Dobře vypadající monitor vás osloví svou konektivitou, pracovním pohodlním a v neposlední řadě již zmiňovanými mikro okraji. Pojem "multifunkční" k tomuto monitoru neodmyslitelně patří. Možná i díky tomu je jeho popularita značná, ať už jde o komerční nebo soukromý sektor.

Všechny LCD monitory HP EliteDisplay E233 aktuálně v prodeji.

HP EliteDisplay E233

HP EliteDisplay E233 zezadu

HP EliteDisplay E233 otočený