Dostatečně výkonný pomocník na cesty, který zvládne jakoukoliv kancelářskou práci. Elegantní vzhled, odpovídající konektivita a pohodlné ovládání. Tak přesně tohle je charakteristika notebook HP ProBook 6460b, o němž vám přinášíme bližší informace.

Přehled modelů HP ProBook 6460b aktuálně v prodeji.

Notebook HP ProBook 6460b je doslova praktickým pomocníkem na cesty. Dokazuje to velikost 14“ a rozměry 338x213x34 mm při celkové hmotnosti kolem 2 Kg. Příruční pracovní zařízení, s nímž neuděláte ostudu na žádné schůzce s klienty a obchodními partnery.

Postará se o to hlavně matný leštěný hliník s nepřehlédnutelným logem HP. Právě tato bytelná konstrukce s titanovým zabarvením působí stabilně. Jedinou výtkou může být snad jenom ulpívání otisků prvků na vnějším krytu. Za jeho celkovou odolnost to však dozajista stojí.

Překvapení po otevření notebooku

HP ProBook 6460b

V okamžiku, kdy otevřete HP ProBook 6460b, vykoukne na vás další ocelová konstrukce. V jejím středu je zasazena standardní klávesnice bez numerické části. Na tu s přihlédnutím k 14“ displeji už bohužel nezbylo žádné místo.

Kromě vypínacího tlačítka v levém horním rohu můžete využít také tři v tom pravém. Tyto klávesové zkratky vám určitě usnadní spouštění vámi požadovaných aplikací. Při psaní oceníte téměř nenápadný zvukový projev kláves. Patřičné odezvy se vám dostane prostřednictvím daného stisku.

K pohodlné práci přispívá velký TouchPad, který je vybaven technologií Multi-Touch, takže lze využívat řadu praktických ovládacích gest. Příjemná je i LED indikace toho, že je tato plocha aktivní.

HD rozlišení je pro notebook jako stvořené

Základem notebooku HP ProBook 6460b je antireflexní LED displej o velikosti 14“. Narazit můžete nejenom na HD+ rozlišení, ale také na poměrně oblíbené HD rozlišení s 1366x768 pixely. Vzhledem k tomu, že jde primárně o zařízení určené pro kancelářskou práci, není aplikování sdílené grafiky ničím neobvyklým. Nejčastěji se používá model HD Graphics 3000.

Co se týče zobrazovacích hodnot a barevného spektra, lze HP ProBook 6460b označit za průměr, s nímž můžete pokulhávat za jasných světelných podmínek venku. Tento minimální neduh vám však vynahradí lepší pozorovací úhly, takže obraz bude ve výsledku dobře čitelný.

Co když budete chtít připojit externí zařízení?

HP ProBook 6460b z boku

Nastane-li taková potřeba, tento model si s ní bezpochyby poradí. S přihlédnutím k velikosti 14“ to samozřejmě bude v omezeném měřítku. Nejvíce vás bude zajímat pravděpodobně levá a pravá strana, kde se dohromady nachází tato výbava – IEEE 1394 port, 3 porty USB 2.0, čtečka paměťových karet, DVD vypalovačka, PC ExpressCard, kombinovaný port eSATA/USB a DisplayPort. Nechybí ani audio konektory.

Zadní strana slouží primárně pro připojení modemu, VGA a LAN. Vpředu nenaleznete žádné rozhraní, jen ovládací prvek pro otevírání bytelného a pevného displeje.

Výkon, který nezahanbí

Notebook HP ProBook 6460b vstoupil na trh hned v několika výkonových řadách. Vedle slabšího procesoru Intel Core i3 si můžete dopřávat také Intel Core i5, jehož chod probíhá na frekvenci kolem 2,5 GHz. Charakteru užití tohoto mobilního zařízení odpovídají i ostatní parametry spojené s výkonem. Je to operační paměť 4 GB a disková kapacita 250 GB.

Celkové hodnocení HP ProBook 6460b

Tento business model je jako stvořený pro každodenní práci při cestování. Kartáčovaný a pevný povrch je toho jasným důkazem. Vedle všech výše uvedený parametrů si dopřejete i přiměřené životnosti s novou šesti-článkovou baterií a neochudíte se ani o bezdrátové technologie WLAN 802.11b/g/n a Bluetooth 2.1. Zkrátka kancelářský pomocník, jak se patří.

HP ProBook 6460b

Přehled modelů HP ProBook 6460b aktuálně v prodeji.