Velká spousta lidí přihlíží při výběru notebooku k celkové mobilitě, jíž lze ocenit nejenom v soukromém, ale také v pracovním životě. Jestliže toužíte po mobilní kanceláři na cesty, bude pro vás model HP ProBook 6470b, jako stvořený.

Přehled modelů HP ProBook 6470b aktuálně v prodeji.

Model HP ProBook 6470b lze označit za business notebook, v jehož případě nepohrdnete vlastnostmi, jakými jsou nízká hmotnost, dvou-jádrový procesor, integrovaná grafika a velikost 14“. Nástupce modelu HP ProBook 6460b, který se z vnější strany téměř vůbec nezměnil, nabízí pouze novější procesorové řešení.

Šasi tohoto pokračovatele je vyrobeno z hliníku, což pocítíte na omak. Notebook stačí jen několikrát otočit v ruce, abyste nabyli dojmu, že jde o kvalitně zpracovaný výrobek, u něhož se nemusíte obávat nepříjemného vrzání a průhybů. Bytelné a silné jsou i panty u displeje, takže se nemusíte bát toho, že se vám obrazovka jakkoliv posune při sebemenším pohybu.

Matné šasi má velikost 338x231x34 mm a celková hmotnost je 2,03 Kg.

Dostačující a plnohodnotná konektivita

HP ProBook 6470b

Ač může spoustu čtenářů této recenze napadnout, že malý notebook bude mít prostor jen pro velice omezené množství konektorů, jde o mylnou domněnku. HP ProBook 6470b je v tomto směru dosti komplexní. Vyjma přední strany vás čeká nabídka portů, s níž rozhodně nebudete strádat.

Začneme-li zadní částí, bude to LAN, VGA a RJ11. Levá strana se pyšní FireWire, dvěma porty USB 3.0, napájením, čtečkou SD karet, vyjímatelnou DVD mechanikou a SmartCard. Na opačné straně to budou dva audio konektory, kombinace eSATA/USB 2.0, samostatný port USB 2.0, DisplayPort a port pro mechanický zámek.

Uznejte sami, že pro cestovní notebook jde o velice zajímavou výbavu.

Optimální výkon pro každého

A ve výčtu pozitivních věcí bychom mohli pokračovat. Vsadíte-li na model HP ProBook 6470b, máte poměrně na výběr – druhá generace Intel Core i3 nebo třetí generace Intel Core i5 a Intel Core i7. K procesorům běžícím na čipové sadě Mobile Intel QM77 Express si připočtete i DDR3 operační paměti. Do dvou paměťových slotů lze vměstnat až 16 GB na frekvenci 1600 MHz.

Co oceníte na notebook HP ProBook 6470b?

HP ProBook 6470b z boku

Je to například displej s bezproblémovým zobrazením. Jeho parametry a rozlišení HD 1 366x768 pixel lze označit za dostačující. Ti náročnější mohou sáhnout ještě po verzi s HD+ 1600x900 pixel. LED technologie se vyznačuje věrnými barvami, přijatelným jasem a dobrými pozorovacími úhly.

Zkrátka nepřijdete ani u klávesnice, v jejíž prospěch hovoří dobré rozložení kláves, zpětná odezva a několik funkčních tlačítek navíc. Při práci na cestách si můžete dokonce vybrat mezi TouchPadem a TrackPointem.

Co se týče dalších věcí, jsou to například bezdrátové technologie Wifi a Bluetooth. U reproduktorů počítejte s běžným průměrem. Z hlediska bezpečnosti potěší čtečka otisků prstů, bezpečností čip TPM 1.2 a vPro procesor. Nechybí ani potřebná softwarová výbava z této oblasti.

Své si najdete i při osazení notebooku šesti-článkovou baterií, která vám zajistí dlouhou výdrž při celodenní práci a cestování.

HP ProBook 6470b je ideální volbou

Vsaďte na notebook HP ProBook 6470b a užívejte si lehkého mobilní zařízení. Pokud jej navíc doplníte SSD diskem, značně posílíte rychlost odezvy při práci. Dobrá zpětná vazba klávesnice, snadná údržba díky hliníkovému šasi a plnohodnotná konektivita hovoří jednoznačně pro nákup.

Spojte eleganci s výkonem a mobilitou, jejichž výsledkem bude model HP ProBook 6470b.

HP ProBook 6460b

Přehled modelů HP ProBook 6470b aktuálně v prodeji.