Pořiďte si notebook s kvalitním dílenským zpracováním, který budete moci využít ke své práci. Zvolte model, jehož vzhled bude dostatečně reprezentativní. Zaměřte se na klasiku v podání Lenovo ThinkPad T510.

Všechny modely Lenovo ThinkPad T510 aktuálně v prodeji

Stále více uživatelů prahne po mobilním zařízení, které pojí hned několik předpokladů dohromady. Lidé vyžadují mobilitu na svých cestách, dostatečný výkon při práci a zároveň reprezentativní vzhled při jakémkoliv jednání či obchodní schůzce.

Lenovo ThinkPad T510

To vše v plné míře splňuje notebook Lenovo ThinkPad T510, který je produkován ve velikosti 15,6“. Kompaktní, ucelený a praktický balíček, který odvede svoji práci na výbornou. Již první kontakt s notebookem vás o tom přesvědčí. Pocítíte přiměřenou zátěž pohybující se kolem 2,6 Kg, která je doprovázena příjemným pocitem na omak.

Za to může především černý plast, jenž vytváří dojem pogumovaného povrchu, který vám nahrává hlavně při přenášení. Na pevnosti se podepisují i dva stejné kovové panty držící displej, jehož odklopení dá trochu zabrat, což je ku prospěchu věci.

Dostatečná kapacita portů

Mechanické zpracování tedy působí na výbornou, možná až trochu buclatě, na čemž se do značné míry podepisuje i zajímavá výbava portů.

Jak je již pro notebooky této řady Lenovo zcela vlastní, nabízí designové vyhotovení otevírací prvek displeje v přední části. Tu zadní zase okupuje napájení a jeden port USB 2.0.

Co se týče levé strany, nebude vám chybět eSATA, FireWire, manuální vypínání bezdrátových sítí, VGA, DisplayPort a dva porty USB 2.0. Pravá část je na tom stejně dobře. Tvoří ji čtečka paměťových karet, optická mechanika, LAN a samozřejmě důležitý bezpečností zámek.

Kvalitní displej i klávesnice

Lenovo ThinkPad T510 zezadu

Lenovo ThinkPad T510 ukazuje svůj pokrok také v samotných použitelných částech mobilního zařízení. Jednou z nich je například displej, který je uložen v pevném ochranném rámu, u něhož se neprojevují jakkoliv výrazné prohyby. Rozlišení je HD+, očekávat tak můžete 1600x900 pixel, což je pro práci na 15,6“ veliké ploše naprosto vyhovující. Setkat se však lze i s vyhotovením HD nebo Full HD.

Značného zesílení se dostalo prostoru, jež se nachází pod klávesnicí. Ta se zbytečně neprohýbá a přináší naprosto typické rozdělení kláves pro řadu notebooků Lenovo ThinkPad T510. Chybět vám bezpochyby nebude jak TouchPad, tak TrackPoint včetně přidružených kláves. Boční strany vnitřního těla jsou doplněny o praktické reproduktory. Na psaní a ovládání notebooku tak zbyl dostatek místa.

Silné hnací jádro uvnitř notebooku

O celkový výkon se starají především procesory Intel Core i3 až Intel Core i7 o různých frekvencích. K tomu si připočtěte ještě dva sloty pro operační paměť, které jsou schopny pojmout až 8GB. Do třetice potěší i kvalitní a výkonná grafická karta, jež je tvořena modulem nVIDIA Quadro NVS 3100M o kapacitě 512 MB.

Sami ostatně uznejte co si přát více, pakliže k tomu připočtete ještě bezdrátové technologie Wifi nebo Bluetooth.

Velká výdrž s devíti-článkovou baterií

Vzhledem k tomu, že Lenovo ThinkPad T510 patří mezi silné mobilní zbraně mnohých cestovatelů a manažerů, je třeba zmínit i vysokou výdrž s novou devíti-článkovou baterií, která se pohybuje na hranici osmi hodin při běžné kancelářské práci. To je úctyhodná doba, jež pokryje váš celý pracovní den.

Vybírejte v rámci mobilních platforem pouze silné modely, jako je Lenovo ThinkPad T510, které vám mají co nabídnout. Navíc lze tento výrobek obohatit i o praktickou dokovací stanici, k níž lze připojit například tři monitory nebo si rozšířit počet USB portů.


Všechny modely Lenovo ThinkPad T510 aktuálně v prodeji