Toužíte po vysokém standardu kvality, dostatečné funkčnosti a příjemné rozšiřitelnosti? To vše v mobilním provedení na cesty? Potom vyzkoušejte notebook Dell Latitude E6530, od něhož lze očekávat potřebný výkon a dobrý displej.

Přehled modelů Dell e6530 aktuálně v prodeji.

Business segment zvládá výrobce Dell na výbornou, což ostatně dokazuje model Latitude E6530, jež skloubí všechny přednosti moderní výpočetní techniky. Primární uživatelskou skupinou je samozřejmě firemní segment, na své si ale přijdou i náročnější domácí uživatelé.

Dell Latitude E6530 otevřený

Luxusního provedení si lze povšimnout již na zpracování notebooku. Speciální Tri-metal šasi je spojeno s vysokou stabilitou, pevností a odolností. Kartáčovaný kovový povrch, protiskluzová úprava hran a černé zbarvení. To je elegance velice příjemná na omak.

Dílenské vyhotovení tohoto 15,6“ velkého notebooku je nutné označit za prvotřídní. Ani rozměrové parametry vás nikterak nezarazí. Velikost 384x34,2x258 mm při hmotnosti 2,44 Kg je naprostým standardem.

Vyberte si provedení s Full HD

Odklopíte-li pevné šasi s displejem, čeká na vás další milé překvapení. Není to jen elegantní uživatelské rozhraní v podobě klávesnice, ale hlavně displej o velikosti 15,6“. Po jeho zapnutí budete ihned vědět, o čem je řeč. Vybírat si lze mezi třemi variantami – HD, HD+ a Full HD. Volba třetí verze je bezpochyby nejpříjemnější, což dokazuje rozlišení 1920x1080 px.

Vypíchnout lze určitě přesnost barev, úhel stability a vůbec celkové zpracování obrazu, který je nadstandardní a použitelný také ve venkovním prostředí. Maximální jas vám to umožní.

Podsvícená klávesnice pro ambiciózní pisálky

Sklopíte-li oči z displeje dolů, potěší vás Dell Latitude E6530 svou klávesnicí s plnohodnotnou numerickou částí. V tomto směru je dodržen jistý standard rozložení, tvaru a velikosti tlačítek, jež je vlastní této modelové řadě. Na klávesnici si zvyknete v průběhu několika napsaných vět. Přispívá k tomu tichý stisk a hmatová zpětná vazba. Podsvícení kláves lze regulovat ve čtyřech krocích.

Ke vstupním zařízením patří i TouchPad s dobrými skluzovými vlastnostmi a přiměřenou citlivostí. Posun myši na obrazovce můžete řídit ještě pomocí speciálního „TrackPointu“ v podání společnosti Dell. Ten je umístěn uprostřed klávesnice, včetně funkčních tlačítek dole.

Výkon, který jednoznačně nadchne

Dell Latitude E6530

V okamžiku, kdy se seznámíte s komfortním uživatelským rozhraním, je nejvyšší čas, přejít ke skutečné práci, jež se pro vás stane příjemnou záležitostí. Vliv na to mají určitě aplikované procesory. Dell Latitude E6530 lze pořídit ve variantě Intel Core i3, Intel Core i5 a v nejsilnější verzi Intel Core i7. To vše v kombinaci s čipovou sadou QM77 Express Chipset.

Dva sloty DD3 podporují operační paměti do kapacity až 8 GB. V rámci vnitřních útrob notebooku lze zmínit také použité grafické karty – Intel HD Graphics 3000, Intel HD Graphics 4000 a nejsilnější NVIDIA NVS 5200M.

V rámci diskového prostoru se z výroby dostanete na maximální hranici 500 GB u SATA disků s otáčkami 7 200 ot./min. V případě SSD je to 256 GB. Aplikovány jsou čtyř-článkové až devíti-článkové baterie. Nechybí ani technologie Wireless LAN a Bluetooth.

Jak si poradíte s notebookem na cestách?

Vzhledem k tomu, že Dell Latitude E6530 je hlavně přenosným zařízením, můžete samozřejmě počítat s odpovídající výbavou portů, jež vás během práce nebudou jakkoliv omezovat. S pomocí pestrému výběru připojíte skutečně všechno.

Díky velikosti 15,6“ se nabízí patřičný prostor na všech stranách notebooku. Vpředu je zámek displeje a čtečka paměťových karet. Vzadu je LAN, USB 2.0 a napájecí konektor. Konektorově nejbohatší levá strana obsahuje VGA, audio, USB 3.0 a čtečku karet Smart Card. Vpravo objevíte ExpressCard, optickou mechaniku, přepínač WLAN, HDMI, eSATA/USB 2.0 a USB 3.0.

Prémiová třída pro práci i domácí hraní

Dell Latitude E6530 svými parametry naplňuje mnohé požadavky náročných uživatelů. Téměř bezchybné uživatelské rozhraní s dostatečným výkonem osloví kohokoliv prahnoucího po kvalitním a elegantním pracovním nástroji.

Přehled modelů Dell e6530 aktuálně v prodeji.