Pořiďte si nenápadný a zároveň dostatečně výkonný pracovní nástroj. Využijte model Lenovo ThinkCentre M58p, s nímž se budete moci věnovat jak kancelářským činnostem, tak běžným domácím hrátkám a školním povinnostem. Univerzální pomocník pro každého.

Přehled počítačů Lenovo ThinkCentre M58p aktuálně v prodeji.

Společnost Lenovo je spjata s vysokou kvalitou zpracování nabízené výpočetní techniky. Důkazem toho je například model Lenovo ThinkCentre M58p. Malý a nenápadný počítač, jehož velikost nepřesahuje dvě na sebe položené knihy větších rozměrů.

Zařízení prezentující se jednoduchým a zároveň velice účelným designem. Černá barva v tomto případě působí hodně elegantně. Odlišné je pouze šedé logo firmy a typický červený nápis modelové řady ThinkCentre.

Nabídka portů ihned na dosah

Lenovo ThinkCentre M58p

Kombinaci kovu a plastu jistě není možné cokoliv vytknout. Začít bychom měli pravděpodobně popisem přední části. Ta je totiž nejrozmanitější. Nepřehlédnutelná je mřížka s průchody vzduchu, včetně aplikované optické mechaniky. V tomto případě jde o DVD.

Vedle zapínacího tlačítka a dvou kontrolních diod jsou to dva porty USB a konektor pro připojení sluchátek a mikrofonu. Ať už máte počítač položen na stole nebo vedle něj, vždy budete mít to nejdůležitější pěkně u ruky.

O patřičnou výbavu však nepřijdete ani v okamžiku, kdy počítač obrátíte. Zadní strana je také dosti bohatá. Pokud bychom to vzali globálně, tak počítejte celkem s osmi porty USB, VGA, Display Portem, RJ45, RJ11 a konektory PS/2 pro připojení klávesnice a myši. Stěžovat si nemohou ani ti nejnáročnější.

Pojďme nahlédnout do útrob počítače

Lenovo ThinkCentre M58p je variabilní i z pohledu vnitřních slotů. Jsou to dva sloty PCI a jeden slot PCIe x1 a PCIe x16.

Hovořit lze o velice jednoduché přístupnosti, kterou má na svědomí praktické otevírání bez použití jakéhokoliv dalšího nástroje.

Stěžejní oblastí stolního počítače bude samozřejmě jeho výkon, jenž prozrazuje mnohé o jednotlivých pracovních úkonech a plynulém provozu.

Výkonné vybavení Lenovo ThinkCentre M58p

Lenovo ThinkCentre M58p Tower

Pokud se rozhodnete pro verzi M58 či M58p, bude vše postaveno na čipové sadě Intel Q45 Core Chipset. Zvolíte-li ekonomičtější provedení M58e, je to čipová sada Intel G41.

Tyto modely se prodávají s poměrně širokým zastoupením nabízených procesorů, a to od Intel Celeron, přes Intel Dual Core, až po Intel Core 2 Duo a Intel Pentium Dual Core o příslušné frekvenci. Velikost paměti cache je od 512kB do 12MB, v závislosti na procesoru.

O bezproblémový chod se stará operační paměť DDR3 na frekvenci 1 066 MHz. Zaplněním předkládaných modulů lze docílit maximální velikosti až 2 GB.

Vzhledem k tomu, že Lenovo ThinkCentre M58p není primárně využíváno pro graficky náročnější operace, je standardně použita integrovaná karta Intel GMA 4500, popřípadě HD3470 nebo 9500 GT s pamětí až 512 MB.

Pevné disky mají odlišnou kapacitu, všechny ale běží na otáčkách 7 200 ot./min.

Výpočetní zařízení pro nenáročné

Pořiďte si počítač, jehož velikost vás ohromí a výkon nezklame. Investujte do výpočetního produktu s přiměřenou rozšiřitelností, na němž budete moci provozovat aplikace libovolného typu. Lenovo ThinkCentre M58p je dobrou volbou.

Lenovo ThinkCentre M58p
Lenovo ThinkCentre M58p


Přehled počítačů Lenovo ThinkCentre M58p aktuálně v prodeji.