Potřebujete do své kanceláře či do domácího prostředí počítač, jehož výkonem plnohodnotně uspokojíte své běžné výpočetní potřeby? Hledáte řešení, s nímž se pojí výhodnost investice, kvalitní zpracování, unikátní vzhled a přiměřená rozšiřitelnost? Lenovo ThinkCentre M90 je odpovědí na vaše otázky.

Přehled počítačů Lenovo ThinkCentre M90 aktuálně v prodeji.

Lenovo ThinkCentre M90, to je stolní počítač nabývající hned několika velikostních podob. Tou nejoblíbenější je určitě provedení MiniTower, které ve finále není ještě tak veliké a zároveň vám přináší možnost pohodlného a nenáročného rozšíření.

Verze MiniTower se pyšní rozměry 425x417x175 mm. Postavit jej tedy můžete nejenom vedle stolu, ale také na něj. Design je totiž spojen s jednoduchostí a elegancí, jež je počítačům značky Lenovo zcela vlastní.

Nenápadná „bedna“ se spoustou slotů

Lenovo ThinkCentre M90

Nepřehlédnutelnou zajímavostí přední části je jistě vystupující panel nad zbývající oblast výpočetní techniky, který pod menším úhlem náklonu nabízí tlačítko zapnutí přístroje, včetně kontrolních diod. Teprve pod tím začínají externí boxy pro uložení mechanik. Jsou to dva sloty 5,25“ a jeden 3,5“. Nechybí ani přidružené porty, jako jsou dvě USB a audio sloužící pro připojení sluchátek a mikrofonu. Zbytek je dotvářen žebrováním v levé části.

Další významné a důležité prvky lze nalézt vzadu, kde je výčet portů pro připojení jiných komponent a zařízení skutečně bohatý. Šest portů USB, VGA, LAN, Display Port, PS/2 a tři audio konektory – line in, audio out a mikrofon in.

Nic překvapujícího na vás při pohledu na exteriér již nečeká. Možná jen otevírací mechanismus, s pomocí něhož nahlédnete do útrob počítače Lenovo ThinkCentre M90.

Provedení MiniTower nabízí uvnitř jeden slot PCIe, jeden slot PCI Express x16 a dva sloty PCI.

Podlehněte výkonu modelu M90

Lenovo ThinkCentre M90 SFF

Lenovo ThinkCentre M90 je považován za silný pracovní nástroj, což mimochodem dokazují některé níž uvedené parametry.

Vše započíná čipovou sadou Intel Q57 Express Chipset. Nejčastěji je do této výpočetní techniky osazován procesor Intel Core i3, výjimkou však není ani výkonnější nástupce Intel Core i5. V závislosti na jejich volbě se lze domoci cache paměti v rozmezí od 8 MB do 32 MB.

K tomu musíte zároveň připočíst operační paměť. Standardně jsou to 2 GB, docílit lze maximální hranice až 8 GB. Moduly DD3 pracují na frekvenci 1 333 MHz.

Pokud se nespokojíte s integrovanou grafickou kartou, byly oficiálně prodávány i verze s NVIDIA GeForce 310, ATI Radeon HD4650 nebo NVIDIA Quadro FX380.

Nakonec je to také velikost disku, která je podporována do kapacity až 1 TB při 7 200 ot./min.

Volte kvalitu za rozumnou cenu

Objevte kouzlo a přednosti stolního počítače Lenovo ThinkCentre M90, u něhož oceníte jeho pevnou a bytelnou konstrukci spojenou s praktickým matným povrchem, na němž nezůstávají viditelné otisky prstů.

Dejte zelenou dostatečnému výkonu pro současné výpočetní úkony a aplikace. To vše zabaleno v obalu s vyměnitelnými komponenty, k jehož otevření nepotřebujete žádný šroubovák.

Lenovo ThinkCentre M90
Lenovo ThinkCentre M90 SFF

Přehled počítačů Lenovo ThinkCentre M90 aktuálně v prodeji.