Čistokrevný pracovní notebook s dostatečným výkonem a prvotřídním zpracováním. Tak lze charakterizovat mobilní kancelářskou techniku s označením Lenovo ThinkPad W520. Notebook s širokými možnostmi užití.

Přehled notebooků Lenovo Thinkpad W520 aktuálně v prodeji.

Kvalitní mechanické zpracování, kovové panty, jednoduchý, avšak propracovaný vzhled. Ano, tušíte správně, že je řeč o výrobku Lenovo, v tomto případě o modelové řadě „W“, konkrétně o typu Lenovo ThinkPad W520.

Lenovo ThinkPad W520

Notebook s pevným povrchem budí dojem bytelného a pevného pomocníka na cesty. To si ostatně můžete ověřit hmatem. Žádné vrzající plasty, pověstné „oslí uši“ a obdobné neduhy. Mobilní zařízení, s jehož téměř dokonalým konstrukčním vybavením souvisí i odpovídající výkon, jehož si dopřejete plnými doušky.

Lenovo ThinkPad W520 disponuje rozměry 372,8x245,1x31,8 mm, což samozřejmě odpovídá velikosti 15,6“. Ideální pracovní zázemí, jež si sebou rádi přenesete, protože hmotnost se pohybuje kolem 2,45 Kg.

Konektivita na prvním místě

Každý, kdo si pořizuje business notebook myslí jistě na to, aby jej při práci nebo cestě nedostihla situace, kdy nebude schopen připojit konkrétní zařízení, popřípadě jejich dostatečný počet. K tomu by u modelu Lenovo ThinkPad W520 nemělo docházet. Dokáže vám to výbava portů, která se rozkládá hlavně na levé, potažmo pravé a zadní straně.

Jsou to porty VGA, Display Port, FireWire, modem, ExpressCard, čtečka paměťových karet, audio, LAN, USB 2.0 a USB 3.0. S přihlédnutím k velikosti notebooku je to ještě DVD mechanika. Mezi neviditelné spoje patří ještě Wifi a Bluetooth.

Užívejte si každodenní práci

Lenovo ThinkPad W520 zezadu

Pokud do notebooku hledíte několik hodin denně, určitě dbáte na to, abyste docílili co nejkomfortnějšího pracovního zázemí. Lenovo ThinkPad W520 vám to umožní, a to se vším všudy. Již samotné zobrazení displeje hovoří za vše. Dopřejete-li si provedení Full HD, nemine vás rozlišení 1920x1080 px, což vybízí k mnohým grafickým činnostem a poskytuje dostatečně velkou pracovní plochu.

Poměr stran 16:9, příjemný jas, kontrast a pár pozorovacích úhlů, jež vám budou vyhovovat. To si užijete vždy, když se zahledíte na displej Lenovo ThinkPad W520, který otevřete za pomoci tlačítka na přední straně notebooku.

Konkrétní práce však spočívá také v psaní a ovládání myši. K tomu slouží více než zajímavá klávesnice s rozložením kláves typickým pro tuto modelovou řadu. Jediné, na co musíte zapomenout, je plnohodnotná numerická klávesnice. Prostor po stranách je totiž vyhrazen reproduktorům. To ale nic nemění na tom, že nepřijdete o vynikající zdvih kláves, včetně lehkého stisku.

Ke vstupním zařízením je třeba připočíst ještě TouchPad a TrackPoint.

Lenovo ThinkPad W520 má výkonu více, než dost

Lenovo ThinkPad W520 zepředu

Vše výše uvedené vypovídá o celkových kvalitách tohoto notebooku. K tomu podstatnému se však dostáváme až teď. Aby byla jakákoliv činnost skutečně pohodlnou a rychlou, je zapotřebí odpovídajícího výkonu. A v tomto směru Lenovo ThinkPad W520 rozhodně nestrádá.

Výkonný pomocník je osazen procesorem Intel Core i7 hned v několika modifikacích. Do slotů pro operační paměť lze vložit až 16 GB v provedení DDR3, což odpovídá pracovní frekvenci 1 333 MHz. Opomíjeno jistě není ani na diskovou kapacitu, u níž je dosaženo maximálních hodnot až 500 GB při 7 200 ot./min.

Lenovo ThinkPad W520 není pouhým kancelářským nástrojem, ale do značné míry i multimediálním pomocníkem, o čemž vás přesvědčí některá z alternativních grafických karet. Kromě běžného standardu Intel HD 3000 lze narazit také na model s NVIDIA Quadro 1000M a NVIDIA Quadro 2000M.

Mobilní pracovní stanice za výhodnou cenu

Důvěřujte starší a poctivé práci tohoto výrobce, který své kvality dokazuje prostřednictvím modelu Lenovo ThinkPad W520. Volte tuto generaci notebooků, u nichž okusíte eleganci v kombinaci s vyšším výkonem určeným pro náročnější práci. Robustní multimediální pomocník na cesty stojí za zvážení.

Lenovo ThinkPad W520

Přehled notebooků Lenovo Thinkpad W520 aktuálně v prodeji.