Hledáte specifický produkt a nechcete aby Vám utekl? Funkce hlídacího psa vám s tím pomůže. Vytvořte si uživatelský filtr a výsledky nově naskladněných produktů dorazí přímo na váš email.


Přihlášení uživatele

Pro založení nového uživatelského filtru se musíte nejprve přihlásit. Pokud jste u nás již nakupovali, přihlaste se. Pokud si nepamatujete heslo, nevadí, nechte si ho zaslat a během několika chvil jej máte na emailu. Pokud jste ještě nic nenakoupili pak si prosím vytvořte nový účet.

Pokud jste nyní přihlášení můžete přejít na další krok.


Jak založím filtr?

Vyberte si produktovou kategorii. Repasované počítače, notebooky, LCD monitory. V příslušné kategorii si v záhlaví pomocí filtru nastavte preferovaná kritéria hledaného produktu - například: procesor, stav produktu, rozlišení panelu, výrobce, atd.

Pokud hledáte něco co nelze filtrovat, doporučujeme zúžit okruh pomocí textového hledání v poli (1.). To platí i pro produkty, které momentálně nemáme a chcete si na ně počkat. To kolik aktuálně máte položek vyhledáno, vidíte vždy na tlačítku filtrování (2.). Filtr nesmí být příliš obecný, jinak nepůjde nastavit (fuguje pro rozmezí 0 - 99 položek). Pokud jste se ve filtru dostali do fáze, že nejste s výsledkem spokojení, pomocí tlačítka reset filtru (3.) rychle vymažete všechny volby. Filtr pak můžete definovat znovu.

Jakmile máte sestavený dostatečně detailní filtr, můžeme přistoupit k jeho uložení. To uděláte jednoše tím, že kliknete na tlačítko "Hlídací pes" (4.) a zadání si pojmenujete. Doporučujeme si název zvolit tak, abyste se v tom později dokázali snadno zorientovat. Například pokud hledáte počítač pro nějakého kamaráda, je možné si filtr pojemenovat "Notebook pro Mirka s Core i5". Uložené filtry pak můžete pravidelně využívat při hledání - vybíráte z menu (5.). To se hodí pro případ, že nakupujete pravidelně, pak nemusíte opakovaně filtr definovat a rychle najdete to co hledáte.

Popis funkcí

 1. Pole pro textové hledání
 2. Počet vyhledaných výsledků
 3. Rychlý reset filtru
 4. Uložení filtru
 5. Výběr již uložených filtrů

Nastavení filtru


Jak funguje zasílání zpráv na email?

Filtr každý den indexuje nově naskladněné produkty a pokud zadání splní vaše kritéria dostanete na váš email upozornění. Pokud by vám emaily chodily příliš často, doporučujeme filtr zúžit pomocí konkrétnější definice zadání, případně je možné filtr zcela smazat, nebo jej udělat jen neaktivní a tím docílíte, že jej bude možno používat v eshopu, ale nebude vám mailovat novinky v nabídce.

 1. Změny filtru uděláte v administraci účtu zákazníka pak kliknete na Vaše uložené filtry (1.).
 2. Na stránce s uloženými filtry můžete filtr ihned zobrazit a rychle se tak dostat na produkty které hledáte (2.),
 3. nebo filtr upravit, tím že kliknete na jeho název (3.).
 4. Filtry které zasílají emailové zprávy jsou označené nápisem "Aktivní" (4.) a opačně, pokud nezasílají, mají informaci o tom, že jsou "Neaktivní".

Popis funkcí

 1. Správa uložených filtrů
 2. Rychlý přechod na filtr
 3. Editace filtru
 4. Stav filtru

Úprava uloženého filtru


Doufáme, že tato funkce zpříjemní vaše nákupy a neunikne vám tak žádný produkt. V případě dalších otázek, můžete kontaktovat naši infolinku (emailem/telefonem), rádi vám pomůžeme.