
Skladem: Není![]() |
| Operační systém | Windows 11 Pro CZ 64bit, předinstalováno |
| Provedení | SFF |
| Síťové rozhraní | Gigabit Ethernet |
| Vstupy a výstupy | USB 3.2, 2x DisplayPort |
| Procesor | Core i5-10500 (6 jader, až 4.5 GHz) |
| Operační paměť RAM | 16 GB DDR4 |
| Pevný disk HDD | 250 GB SSD NVMe + 250 GB SSD SATA |
| Optická mechanika | není |
| Záruka | 12 měsíců |
| Výrobce | Dell |