
Skladem: 1| Výrobce | Acer |
| Záruka | 12 měsíců |
| Síťové prvky | Wi-Fi, Gigabit Ethernet, Bluetooth |
| Součást balení | Adaptér včetně přívodu do sítě, baterie |
| Balení | Bezpečně zabaleno v bublince a kartonu |
| Stav | Repasovaný, A |
| Firemní řada | Aspire 5 |
| Model | Acer Aspire 5 A515-57-57ZE |
| Procesor – Značka | Intel |
| Procesor – Model | Intel Core i5-12500H |
| Procesor – Řada | Core i5 |
| Procesor – Třída | 12. generace |
| Procesor – Jádra | 8 jader → Octa-Core |
| Procesor – TDP | 45 W |
| Procesor – Výkon | 20380 |
| Paměť – Kapacita | 16 GB |
| Paměť – Typ | DDR4 |
| Paměť – Sloty | 2 sloty |
| Paměť – Maximum | 32 GB |
| Disk – Kapacita | 1 TB SSD |
| Disk – Typ | SSD (M.2 NVMe) |
| Displej | 1920×1080 • IPS • Matný |
| Displej – Velikost | 15.6" |
| Grafika – Využití | Kancelář |
| Grafika – Řada | Intel |
| Grafika – Paměť | Sdílená |
| Grafika – Model | Intel UHD |
| Grafika – Výkon | 1526 |
| Klávesnice | Česká • Podsvit |
| Mechanika | Ne |
| Síťové prvky | Wi-Fi • BT • LAN |
| Grafické výstupy | HDMI |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Webkamera | Ano |
| Hmotnost | 1,5–2,0 Kg |
| Počet USB | 3 |
| USB 3.0 | Ano |
| USB-C | Ano |
| eSATA | Ne |
| RS232 (COM1) | Ne |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Podpora systému | W7 • W8 • W10 • W11 |
| Podpora Windows 11 | S úpravou: Ano |