
Skladem: 1| Výrobce | Acer |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ zboží | Repasované A |
| Procesor | Intel Core i9 14900HX 1.60 GHz Raptor Lake |
| Barva | Černá |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Displej | 18" LCD WQXGA s rozlišením 2560 x 1600 - matný |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 2048 GB SSD |
| Operační paměť | 32 GB DDR5 |
| Rozhraní | 3xUSB 3.0, 2xThunderbolt 4, HDMI, LAN |
| Grafická karta | nVidia GeForce RTX 4080 12 GB |
| Výbava | Webkamera, WiFi, bluetooth, čtečka karet, numerická klávesnice, podsvícená klávesnice |