Loading...

Prosím počkejte okamžik. Položka a případně vybraná konfigurace se ověřuje...

Allied Telesis AT SP10SR, Modul SFP+ vysílače, 10GbE, 10GBase-SR, multirežim LC, až 300 m, 850 nm

Skladem: 3
Výrobce: Allied Telesis
Záruka: 24 měsíc(ů)*
Allied Telesis AT SP10SR, pro AT x240; CentreCOM AT-GS970EMX/52; CentreCOM SE240 Series; SwitchBlade AT SBX81GC40
 5 435,-
cena bez DPH  4 492,-
Allied Telesis Allied Telesis AT SP10SR  Modul
Kód produktu: TDCZ-2147079-AT-SP10SR
Všechny informace
Volitelné položky
Parametry produktu
Podrobné informace
VýrobceAllied Telesis
Záruka24 měsíc(ů)
SkupinaTranceivery (GBIC/SFP)

Modul SFP+ vysílače - 10GbE - 10GBase-SR - multirežim LC - až 300 m - 850 nm - pro AT x240; CentreCOM AT-GS970EMX­/52; CentreCOM SE240 Series; SwitchBlade AT SBX81GC40
Allied Telesis AT SP10SR - Modul SFP+ vysílače - 10GbE - 10GBase-SR - multirežim LC - až 300 m - 850 nm - pro AT x240; CentreCOM AT-GS970EMX­/52; CentreCOM SE240 Series; SwitchBlade AT SBX81GC40
Záruka: Na tento produkt se vztahuje zákonná záruka 24 měsíců. Pro firemní zákazníky uvádí výrobce záruku takto: 2 roky standardni záruka
Aktualizováno: 24.04.2024 17:30:39