
Skladem: 1| Výrobce | Apple |
| Záruka | 24 měsíc(ů) |
| Fotoaparát | Ano |
| Barva | Gold |
| Šířka | 251 mm |
| Výška | 7,5 mm |
| Hloubka | 174 mm |
| Hmotnost | 490 g |
| GPS | Ano |
| Původ zboží | Repasované |
| Model tabletu | Ipad 11.7 Gen 8. (A2429) |
| Procesor | Apple A12 Bionic GHz |
| Model procesoru | Apple A12 Bionic 2,5 |
| RAM | 3072 MB |
| Velikost uložiště | 128 GB |
| Úhlopříčka displeje | 10,2" |
| Operační systém | iOS |
| Rozlišení LCD | 2160x1620 |
| Bezdrátová síťová karta Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |