
Skladem: 1| Výrobce | Apple |
| Záruka | 24 měsíc(ů) |
| Fotoaparát | Ano |
| Barva | Blue |
| Šířka | 178,5 mm |
| Výška | 247,6 mm |
| Hloubka | 6,1 mm |
| Hmotnost | 462 g |
| Původ zboží | Repasované |
| Model tabletu | Ipad AIR Gen 5. (A2588) |
| Procesor | Apple M1 GHz |
| Model procesoru | Apple M1 8-CPU 8-GPU |
| RAM | 8192 MB |
| Velikost uložiště | 64 GB |
| Úhlopříčka displeje | 10,9" |
| Operační systém | iOS |
| Rozlišení LCD | 2360 x 1640 |
| Bezdrátová síťová karta Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |