| Výrobce | Apple |
| Záruka | 12 měsíc(ů) |
| Barva | Temně modrá |
| Uživatelská paměť | 2 TB |
| Hmotnost | 231 |
| Kategorie | iPhone 17 Pro Max |
| Stupeň krytí | IP68 |
| Úhlopříčka displeje | 6,9" |
| Operační systém | iOS |
| Operační paměť (RAM) | 8 GB |
| Konfigurace karet | Single SIM + eSIM |
| Slot na paměťovou kartu | Ne |
| Rozlišení zadní kamery | 48 Mpx |
| Rozlišení přední kamery | 18 Mpx |
| Rok představení | 2025 |
| Typ | Dotykový displej |
| Výška | 163 mm |
| Šířka | 78 mm |
| Maximální světelnost | f/1,78 |
| Maximální výkon bezdrátového nabíjení | 25 W |
| Výdrž baterie | 5088 mAh |
| Počet jader | 6 |
| Značka procesoru | Apple |
| Typ displeje | OLED |
| Typ procesoru | Apple A19 Pro |
| Rozlišení fotoaparátu s teleobjektivem | 48 Mpx |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 18 Mpx |
| Světelnost předního fotoaparátu | f/1,9 |
| Podporovaná rozlišení videa | 4K 24fps, 4K 25fps, 4K 30fps, 4K 60fps, 1080p 25fps, 1080p 30fps, 1080p 60fps, 720p 30fps |
| Zaostřování | Hybridní laserové ostření, Ostření detekcí fázového posuvu (PDAF), Automatické ostření, Focus pixels |
| Senzory | Akcelerometr (G-senzor), Gyroskop, Senzor přiblížení, Senzor osvitu, Barometr, LiDAR skener |
| Bezdrátové technologie | WiFi, Bluetooth, GPS, NFC, GLONASS, A-GPS, Galileo, QZSS, iBeacon |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 3 |
| Typ vedlejší SIM karty | eSIM |
| Frekvence LTE | 2600 MHz, 2300 MHz, 2100 MHz, 1900 MHz, 1800 MHz, 900 MHz, 850 MHz, 800 MHz, 700 MHz |
| Volání přes internet | VoWifi, VoLTE |
| Datové služby | LTE (4G), UMTS/HSPA (3G), EDGE (2,5G), GPRS (2G) |
| Maximální výkon drátového nabíjení | 25W |
| Světelnost širokoúhlého fotoaparátu | f/2,2 |
| Rozlišení širokoúhlého fotoaparátu | 48 Mpx |
| Typ objektivu | Širokoúhlý, teleobjektiv |
| Poměr velikosti displeje k tělu | 88,0 % |
| Jemnost displeje | 460 PPI |
| Hloubka | 8,75 mm |
| Světelnost zadního fotoaparátu | f/1,78 |
| Typ hlavní SIM karty | Nano SIM |
| Stav | UNPACKED- (premium) |