
Skladem: 2| Výrobce | Apple |
| Záruka | 24 měsíců |
| Stav zboží | Rozbalené |
| Kategorie | A |
| Procesor | Apple Silicon |
| Model procesoru | Apple M4 |
| Velikost operační paměti | 16GB |
| Typ operační paměti | DDR5 |
| Kapacita disku | 256GB |
| Typ disku | SSD NVMe |
| Úhlopříčka displeje | 13.3" (33.8cm) |
| Rozlišení displeje | 2560x1664 IPS |
| Grafická karta | integrovaná |
| Model grafické karty | Apple M4 Graphics |
| Operační systém | macOS |
| Konektory | 2x USB-C, audio jack |
| Výbava | WiFi, Bluetooth, webkamera, podsvícená klávesnice |
| Balení | originální - kompletní viz foto |
| Poznámka | Nové kusy, nikdy nepoužívané. Anglická klávesnice opatřená kvalitními CZ vinylovými přelepkami viz reálné foto - to je také jedi |