
Skladem: 8| Výrobce | Asus |
| Záruka | 12 měsíc(ů) |
| Typ produktu | Repasovaný A |
| Úhlopříčka | 11,6" |
| Typ procesoru | Intel Celeron |
| Kapacita disku | 32 GB |
| Velikost operační paměti | 8 GB |
| Rozlišení | 1366 x 768 |
| Dedikovaná grafická karta | NE |
| Operační systém | Chrome OS |
| Dotyková obrazovka | ANO |
| Barva | Šedá |
| Model | Chromebook CR1 (CR1100) |
| Bluetooth | ANO |
| Čtečka paměťových karet | ANO |
| Frekvence procesoru | 1,10 - 2,80 GHz |
| Generace procesoru | Jasper Lake |
| Hmotnost (kg) | 1,42 |
| Integrovaná grafická karta | Intel UHD Graphics |
| Konvertibilita | Překlopitelný |
| Materiál | Plastový |
| Model procesoru | Intel Celeron N5100 |
| Počet jader | 4 + 4 |
| Povrch displeje | Lesklý |
| Typ disku | eMMC |
| Typ operační paměti | DDR4 |
| Typ panelu | IPS |
| USB 3.0 | ANO |
| USB-C | ANO |
| Webkamera | ANO |
| Wifi | ANO |
| série | CHROMEBOOK |
| Počet USB 3.0 | 2 |
| Počet USB-C | 2 |
| Hmotnostní kategorie | od 1 kg do 1,5 kg |