
Skladem: 5| Výrobce | HP |
| Záruka | 24 měsíc(ů) |
| Napětí | 15,44 v |
| Kapacita | 6000 mAh |
| Typ článků | Li-Pol |
| Barva | Černá |
| Počet článků | 8 |
| Rozměry (š x v x h) | 305 x 14 x 92 mm |
| Hmotnost | 448 g |
| Napětí | 15,44 v |
| Kapacita | 6000 mAh |
| Typ článků | Li-Pol |
| Barva | Černá |
| Počet článků | 8 |
| Rozměry (š x v x h) | 305 x 14 x 92 mm |
| Hmotnost | 448 g |