
Skladem: 1| Výrobce | Dell |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ zboží | Repasované A |
| Procesor | Intel Core i7 11850H 2.5 GHz Tiger Lake |
| Barva | šedá |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Displej | 14" LCD FHD s rozlišením 1920 x 1080 - matný |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 256 GB SSD |
| Operační paměť | 32 GB DDR4 |
| Rozhraní | 2xUSB 3.0, 2xThunderbolt 4, HDMI, LAN, SmartCard Reader |
| Grafická karta | nVidia GeForce MX450 2 GB |
| Výbava | Webkamera, WiFi, Bluetooth, 4G modem, čtečka karet, čtečka otisků prstů, podsvícená klávesnice |