
Skladem: 1| Výrobce | Dell |
| Záruka | 2 roky |
| Síťové prvky | Wi-Fi, Gigabit Ethernet, Bluetooth, WWAN Modem |
| Výbava | čtečka SD, čtečka SIM, dokovací port, Kensington zámek, mikrofon, bezpečnostní TPM čip, bez webkamery, mPCIe, UltraBay, vypínač WiFi |
| Baterie | otestovaná, v pořádku |
| Váha | cca 2,10 kg |
| Rozhraní | 4×USB 3.0, Audio In/Out, HDMI, VGA |
| Součást balení | adaptér včetně přívodu do elektrické sítě, baterie |
| Stav | Repasovaný, A |
| Model | Dell Latitude E6440 |
| Procesor – Značka | Intel |
| Procesor – Model | Intel Core i5-4310M |
| Procesor – Třída | Intel Core i5 - 4. Gen |
| Procesor – Jádra | 2 jádra → Dual-Core |
| Paměť – Kapacita | 8 GB |
| Paměť – Typ | DDR3 |
| Disk – Kapacita | 500–512 GB |
| Disk – Typ | SSHD (2.5") |
| Displej – Velikost | 14.0" |
| Grafika – Model | Intel HD 4600 |
| Klávesnice | Počeštěná, podsvícená |
| Mechanika | DVD±RW |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Webkamera | Ne |
| Operační systém | Windows 11 Pro |