
Skladem: 1| Výrobce | Dell |
| Záruka | 24 měsíců |
| Síťové prvky | Wi-Fi, Gigabit Ethernet, Bluetooth |
| Výbava | čtečka SD, čtečka SIM, dokovací port, Kensington zámek, mikrofon, bezpečnostní TPM čip, webkamera, mPCIe, UltraBay, vypínač WiFi |
| Baterie | otestovaná, v pořádku |
| Váha | cca 2,10 kg |
| Rozhraní | 4×USB 3.0, Audio In/Out, HDMI, VGA |
| Součást balení | adaptér včetně přívodu do elektrické sítě, baterie |
| GPSR | Dell GmbH Unterschweinstiege 10 60549 Frankfurt am Main Deutschland de.customersupport@dell.com |
| Stav | Repasovaný, A- |
| Model | Dell Latitude E6440 |
| Procesor – Značka | Intel |
| Procesor – Model | Intel Core i5-4310M |
| Procesor – Třída | Intel Core i5 - 4. Gen |
| Procesor – Jádra | 2 jádra → Dual-Core |
| Paměť – Kapacita | 8 GB |
| Paměť – Typ | DDR3 |
| Disk – Kapacita | 240–256 GB |
| Disk – Typ | SSD (2.5") |
| Displej – Velikost | 14.0" |
| Grafika – Model | Intel HD 4600 |
| Klávesnice | Počeštěná, podsvícená |
| Mechanika | DVD±RW |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Webkamera | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |