
Skladem: 13Core i3-8100 (6M Cache, up to 3.60 GHz), 4 Core, 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel® UHD Graphics 630, Win 11 Pro
| Výrobce | Dell |
| Záruka | 24 měsíc(ů) |
| Generace procesoru | 8. Generace |
| Typ procesoru | Intel Core i3 |
| Procesor | Intel® Core™ i3-8100 6M Cache, up to 3.60 GHz |
| Počet jader | 4 |
| Passmark CPU | 6091 |
| Operační paměť | 8 GB |
| Typ paměti | DDR4 |
| Kapacita disku | 256 GB |
| Typ disku | SSD |
| Optická mechanika | bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Grafická karta | Intel® UHD Graphics 630 |
| Video výstup | Displayport, HDMI |
| Připojení | LAN |
| Vstupy, Výstupy | USB 3.0, USB-C, audio |
| Počet USB | 8 |
| Provedení | SFF |
| Kvalita zboží | kategorie "A" |
Tento model Dell Optiplex 3060 SFF je ideálním parťákem pro plynulý chod kancelářských aplikací, jako je Microsoft Office, prohlížení webu s mnoha otevřenými panely nebo sledování videí ve vysokém rozlišení.
Proč zvolit Dell Optiplex 3060?
Vysoká rychlost s SSD: Díky osazenému SSD disku se systém spustí během několika sekund a odezva aplikací je okamžitá. Už žádné čekání při startu počítače!
Dostatek paměti pro práci: 8 GB RAM zajišťuje, že můžete mít otevřených desítky záložek v prohlížeči a několik aplikací najednou, aniž by se počítač zpomalil.
Provedení SFF (Small Form Factor): Skříň je navržena tak, aby se vešla i do malých prostor. Může stát vertikálně i ležet horizontálně (například pod monitorem).
Bohatá výbava: Nechybí USB 3.1 pro rychlé přenosy dat, DisplayPort a HDMI pro připojení moderních monitorů.
Snadný upgrade: Dell řady Optiplex je známý svou "beznástrojovou" údržbou. Výměna disku nebo přidání paměti je otázkou chvilky.
Technický stav:
Počítač spadá do kategorie A. Je vyčištěný, otestovaný a připravený k okamžitému použití. Stačí zapojit a můžete začít pracovat.
Počítač je dodáván bez napájecího kabelu. Kabel můžete zvolit v konfiguraci.