
Skladem: 19Intel Core i5-10500 (12M Cache, up to 4.50 GHz), 6 Core, 8GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Intel® UHD Graphics 630, Win 11 Pro
| Výrobce | Dell |
| Záruka | 24 měsíc(ů) |
| Generace procesoru | 10. Generace |
| Typ procesoru | Intel Core i5 |
| Procesor | Intel® Core™ i5-10500 12M Cache, up to 4.50 GHz |
| Počet jader | 6 |
| Passmark CPU | 12861 |
| Operační paměť | 8 GB |
| Typ paměti | DDR4 |
| Kapacita disku | 256 GB |
| Typ disku | SSD NVMe |
| Optická mechanika | bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Grafická karta | Intel® UHD Graphics 630 |
| Video výstup | Displayport |
| Připojení | LAN |
| Vstupy, Výstupy | USB 3.0, USB-C, audio, PS/2 |
| Počet USB | 10 |
| Provedení | Tower |
| Kvalita zboží | kategorie "A" |
Hledáte počítač, který vás nebude brzdit při práci a zároveň vám dává možnost budoucího růstu? Dell Optiplex 7090 v provedení Mini Tower je špičkový pracovní stroj osazený 6jádrovým procesorem Intel Core i5 10. generace. Je navržen pro maximální spolehlivost, tichý chod a vysokou efektivitu v moderním pracovním prostředí.
Díky kombinaci procesoru i5-10500 a bleskového NVMe SSD disku o kapacitě 256 GB jsou reakce systému okamžité. Start počítače trvá jen několik sekund a náročné aplikace se načítají bez čekání. 8 GB RAM zajišťuje plynulý chod Windows 11 a běžných kancelářských programů.

Tento počítač plně splňuje přísné hardwarové požadavky pro Windows 11. Získáte tak bezpečný a moderní operační systém s nejnovějšími aktualizacemi a podporou všech nových aplikací. Systém je předinstalován v češtině a připraven k okamžitému použití.
Verze MT (Mini Tower) je nejoblíbenější díky své univerzálnosti:
Snadný upgrade: Uvnitř skříně je dostatek místa pro přidání výkonné grafické karty, dalších pevných disků nebo navýšení paměti RAM.
Lepší chlazení: Větší skříň znamená lepší proudění vzduchu, což zajišťuje nízké teploty a stabilní výkon i při dlouhodobé zátěži.
Bohatá konektivita: Přední i zadní panel nabízí dostatek USB portů (včetně USB-C), DisplayPorty pro připojení více monitorů a klasický LAN port.

Procesor: Intel Core i5-10500 (6 jader, 12 vláken, až 4.50 GHz)
Paměť: 8 GB DDR4 (možnost snadného rozšíření)
Úložiště: 256 GB SSD NVMe (extrémně rychlé čtení a zápis)
Grafika: Intel UHD Graphics 630
Operační systém: Windows 11 Pro
Kategorie A: Počítač je v dobrém technickém i vizuálním stavu.
Záruka 24 měsíců: Za kvalitou našich repasovaných počítačů si stojíme.
Ekologická volba: Nákupem repasované techniky šetříte přírodní zdroje i svou peněženku.
Počítač je dodáván bez napájecího kabelu. Kabel můžete zvolit v konfiguraci.