
Skladem: 1| Výrobce | Dell |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ zboží | Repasované A |
| Procesor | Intel Core i7 11800H 2.3 GHz Tiger Lake |
| Barva | Stříbrná |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Displej | 15.6" OLED 3.5K s rozlišením 3456 x 2160 - lesklý - dotykový |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 1024 GB SSD |
| Operační paměť | 32 GB DDR4 |
| Rozhraní | 1xUSB 3.1 Type-C, 2xThunderbolt 4 |
| Grafická karta | nVidia GeForce RTX 3050 Ti 4 GB |
| Výbava | Webkamera, Windows Hello, WiFi, Bluetooth, čtečka karet, čtečka otisků prstů, podsvícená klávesnice |