
Skladem: 1| Výrobce | EVGA |
| Záruka | 1 rok |
| Vizuální stav | B |
| Stav | Repasováno |
| Výrobce | EVGA |
| Výrobce čipu | nVIDIA |
| Modelová řada | GTX 1000 |
| Model | GTX 1080 Ti |
| Edice | SC |
| Velikost paměti | 11GB |
| Typ paměti | GDDR5X |
| Sběrnice | 352-bit |
| Architektura | Pascal |
| Výrobní proces | 16 nm |
| Napájení | 1× 8pin + 1× 6pin |
| Počet ventilátorů | 2 |
| Rozhraní | PCI Express® 3.0 |
| Výstupy | 1× DVI, 1× HDMI, 3× DP |
| RGB | Ne |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Délka karty | 269 mm |
| Šířka karty | 45 mm |
| Výška karty | 119 mm |
| Doporučený zdroj | 600 W |